AUTOSOL

AUTOSOL to producent kosmetyków samochodowych do czyszczenia elementów pokrytych m.in. metalem czy plastikiem.

AUTOSOL – idealne produkty dla wielbicieli zadbanych aut 

Autosol to firma, która produkuje wiele rodzajów produktów do czyszczenia i pielęgnacji różnego rodzaju powierzchni na Twoim aucie. Zasłynęli oni jednak na całym świecie z produkcji najlepszej jakości past do polerowania metalowych powierzchni. Niemiecka firma założona niemal wiek temu, od początku swojego istnienia, stawia na jakość, dzięki czemu zdobyła uznanie klientów na całym świecie.

Niezawodne kosmetyki samochodowe od AUTOSOL

Autosol zasłynęło z uwielbianego przez klientów produktu, jakim jest Metal Polish. Jest to pasta polerska, przeznaczona do powierzchni metalowych. Według opinii klientów sprawdza się świetnie w walce z rdzą. W bardzo szybki i łatwy sposób usuwa efekty utleniania na powierzchniach metalowych. Wystarczy nanieść niewielką ilość pasty na wymagające pracy miejsce i dalej docierać ściereczką z mikrofibry, aż do wyschnięcia. Z pomocą tego preparatu, polerowanie staje się bardziej efektywne. Kosmetyk samochodowy do polerowania metalu zabezpiecza powierzchnię przed niepożądanym wpływem czynników atmosferycznych.  Autosol Bluing Remover także jest produktem przeznaczonym do polerowania metali. Jednak nie usuwa on rdzy, a skupia swoją moc na walce z przebarwieniami niebieskimi, spowodowanymi wysoką temperaturą. Przeznaczony do miejsc poddanych wysokim temperaturom, takich jak np. rura wydechowa. Firma Autosol posiada w swojej ofercie posiada także pastę do polerowania aluminium anodowanego. To zaawansowana technologia, która w prosty i szybki sposób daje powierzchni aluminiowej wysoki połysk, bez śladu po zarysowaniach. Zawiera specjalne ułatwiające polerowanie drobinki. Zastosowanie tego preparatu chroni przed matowieniem powierzchnie aluminium anodowanego. W sklepie motoryzacyjnym Alti Group znajdziemy nie tylko pasty do polerowania powierzchni metalowych czy aluminiowych. Kiedy na karoserii Twojego auta pojawią się niełatwe do usunięcia zabrudzenia ze smoły, asfaltu lub oleju, wybierz niezawodny Autosol – Tar ans Stain Remover. Jest to spray, który sprawdzi się idealnie w przypadku tak ciężkich do usunięcia zabrudzeń.

Produktami firmy Autosol wypolerujesz i zakonserwujesz nawet elementy plastikowe! 

Absolutnym odkryciem niemieckiego koncernu Autosol, jest preparat do polerowania elementów plastikowych. Był on wielokrotnie nagradzany w swojej dziedzinie. Jednak o jego skuteczności świadczą pochlebne opinie klientów. Nadaje się on idealnie do elementów takich jak: zderzaki, reflektorów, a nawet elementów kokpitu. Pasta nie tylko pozostawia powierzchnię wypolerowaną, ale także wyczyszczoną i zabezpieczoną przed powstawaniem kolejnych zabrudzeń. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2