Lakiery w sprayu i farby samochodowe

Lakiery samochodowe można podzielić według kilku kryteriów. Rozwiń, aby zobaczyć...

Pierwszy z nich to zastosowanie. Wyróżniamy bardzo bogatą ofertę lakierów przeznaczonych dla motoryzacji. Posiadamy między innymi:

Z czego się składa zestaw do poprawek lakierniczych?

Taki zestaw najczęściej zawiera: lakier podkładowy, bazę, czyli lakier we właściwym kolorze, lakier bezbarwny.

Lakier podkładowy to pierwszy nakładany lakier na uprzednio oczyszczony element. Zapewnia on przyczepność bazy do malowanej powierzchni.

W Alti Group oferujemy zarówno lakier podkładowy do plastiku, jak również wersję do metalu. Produkty dostępne są w różnych kolorach w zależności od potrzeb klienta. Podkłady akrylowe dedykowane są elementom wykonanym z aluminium oraz metalu, dobrze kryją powierzchnię i zapobiegają powstawaniu rdzy.

Baza to lakier samochodowy dostępny w wielu kolorach

Stanowią największą paletę kolorów lakierów samochodowych. Lakier bazowy można dopasować do konkretnego samochodu po kodzie lakieru, numerze VIN, według katalogu lub dobrać kolor najbardziej przypominający ten na samochodzie według wzornika. Wyróżnia się lakiery matowe, metaliczne lub z efektem perłowym. Aby odpowiednio dobrać kolor lakieru do elementów samochodu nasza hurtownia motoryzacyjna przedstawia Państwu palety kolorów dla wybranych marek samochodów: Opel, Ford, Fiat, BMW, Mercedes oraz Skoda. Lakiery do pojazdów tych producentów dostępne są w naszym magazynie. Dodatkowo posiadamy również lakiery uniwersalne w standardowych kolorach oraz takich, które na co dzień nie są spotykane, jak na przykład: bursztynowy, oliwkowy, kakaowy, lazurowy orzechowy, szmaragdowy, turkusowy, platynowy oraz kość słoniowa.

W naszym asortymencie posiadamy również szeroką ofertę lakierów bezbarwnych

Mogą Państwo wybrać lakier matowy lub z efektem połysku. Dostępne są również akrylowe lakiery bezbarwne, które zapewniają trwałość i chronią wcześniej nałożoną bazę przed czynnikami atmosferycznymi. Podczas regeneracji lamp samochodowych wykorzystuje się właśnie bezbarwny lakier do reflektorów. Jaka jest jego skuteczność? Sprawdź, jak wypadł w naszym teście zestawu do regeneracji reflektorów samochodowych!

Na początku należy zaznaczyć, że każdy proces lakierowania powinno się odpowiednio zabezpieczyć tak, aby lakier nie przeniósł się na niepożądane elementy. Do tej czynności proponujemy Państwu specjalne materiały lakiernicze, takie jak taśmy lakiernicze oraz taśmy dwustronne, którymi można przykleić dodatkowe folie zabezpieczające np. szyby w samochodzie lub elementy gumowe. Produkty dostępne są w różnych szerokościach oraz długościach.

Co jeszcze możemy kupić w sprayu? Osobną grupę stanowią lakiery do zderzaków w samochodzie (czarne, szare, antracytowe) oraz lakiery do żarówek

Dodatkowymi produktami, które wykorzystuje się przy lakierowaniu są: rozcieńczalnik akrylowy, płyn do mycia kabin lakierniczych, zmywacz do lakierów transparentnych.

Wyświetlanie 1–36 z 445 wyników