Kosmetyki samochodowe

Profesjonalne preparaty do mycia samochodu

Regularne mycie samochodu powinno obejmować pielęgnację wszystkich jego elementów, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych

W pierwszej kolejności należy wybrać dobry szampon do mycia samochodu. Ostatnio coraz popularniejsze są szampony samochodowe z dodatkiem wosku oraz nabłyszczające. Dodatkowo, aby dokładnie wyczyścić wszystkie zabrudzenia; przydadzą się również różnego rodzaju gąbki oraz szczotki. Czasami na lakierze samochodu pojawiają się jednak trudne do usunięcia zabrudzenia, jak owady, odpryski asfaltu czy żywica. Należy wtedy zastosować specjalne preparaty do usuwania smoły, żywicy i innych trudnych zabrudzeń, tak aby bezpiecznie usunąć zabrudzenia odpowiednimi kosmetykami do pielęgnacji pojazdów i podczas czyszczenia nie uszkodzić lakieru. Dla pojazdów typu kabriolet proponujemy Państwu również specjalny impregnat do dachów. W tej kategorii znajdziesz również kosmetyki do mycia szyb samochodowych. Przeznaczone do tego są: ściereczki, atomizery oraz pianki.

Kosmetyki do samochodu to grupa wszystkich produktów, za pomocą których możemy zadbać o estetyczny wygląd oraz świeżość naszego pojazdu

Jako hurtownia detailingowa oferujemy tanie kosmetyki samochodowe wszystkich najpopularniejszych producentów: Turtle Wax, Tenzi, Porzelack, Atas, Automax, Autosol, Formula 1, Axenol, Brayt, Carplan, Druchema, K2, MoTip, Kleen-Flo, Plak oraz Moje Auto.

Najczęściej nasi Klienci opuszczają nasz sklep z kosmetykami z takimi produktami jak: woski ochronne, pasty i mleczka polerskie, kosmetyki do szyb samochodowych, ściereczki nawilżane (w zależności od rodzaju, przeznaczone są do czyszczenia elementów takich jak: kokpit, szyby, skóra itp), kosmetyki do zabezpieczania lakieru, kosmetyki do felg, kosmetyki do opon, kosmetyki do plastików wewnętrznych oraz kosmetyki do plastików zewnętrznych, do polerowania metalu oraz chromu, kosmetyki do pielęgnacji tapicerki skórzanej, kosmetyki do tapicerki, kosmetyki do usuwania owadów, żywicy, smoły i innych trudnych zabrudzeń, służące do odświeżania nawiewów i klimatyzacji czy szampony samochodowe.

O każdy zewnętrzny element pojazdu trzeba zadbać oddzielnie, ponieważ są one wykonane z różnego rodzaju materiałów

Opona to element samochodu, która wymaga innego rodzaju kosmetyków, niż na przykład lakier. W Alti Group oferujemy specjalne kosmetyki do czyszczenia i renowacji opon. Felgi na których osadzone są opony nie powinny być czyszczone tymi samymi preparatami co gumowe elementy. Do ich pielęgnacji przeznaczone są kosmetyki do felg można podzielić na produkty do ich czyszczenia oraz specjalistycznego mycia felg lakierowanych oraz konserwacji.

Czyszczenie i regeneracja reflektorów samochodowych to kolejny temat do którego powinno się podejść indywidualnie.

Oczywiście reflektory zostają przeczyszczone podczas mycia nadwozia samochodu, jednak nie usunie to zarysowań, zmatowień i wybarwień, które pojawiają się z czasem w każdym pojeździe. Aby prawidłowo odnowić ten element należy wybrać odpowiedni zestaw do regeneracji reflektorów samochodowych, który zawiera (w zależności od producenta) odpowiednie do tego preparaty, lakiery, pasty lekkościerne, gąbki, ściereczki czy rękawice.

Mleczko do renowacji lakieru oraz płyny maskujące drobne rysy i zadrapania to kosmetyki samochodowe, które pozwolą na jego odnowę wizualną zaniedbanego lakieru samochodowego, zwłaszcza zarysowań.

Pasty woskujące, którymi można wypolerować elementy zewnętrzne samochodu również odświeżając ich wygląd. Dodatkowo mają działanie ochronne i konserwujące lakier. Proponujemy również szmatki z mikrofibry, które wykorzystywane są do pielęgnacji zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych elementów samochodu.

Znamy ten problem, gdy po podróży ze zwierzakiem trzeba pozbyć się sierści powbijanej w tapicerkę. Dla innych osób posiadających zwierzęta, które wspólnie podróżują samochodem proponujemy szczotkę do usuwania sierści z ubrań i tapicerki samochodowe, odświeżacze powietrza oraz całą gamę sprayów do czyszczenia wnętrz samochodów.

Dbanie o czystość klimatyzacji ma wpływ na zdrowie i komfort osób podróżujących samochodem.

Niesystematyczne działania podejmowane w tym temacie mogą nieść za sobą negatywne konsekwencje zwłaszcza dla osób, które przebywają blisko nawiewów. Dlatego bardzo ważnym jest, aby regularne stosować preparaty do czyszczenia nawiewów i klimatyzacji. Dodatkowo można skorzystać z preparatów do dezynfekcji klimatyzacji i nawiewów, które działają antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie.

Wyświetlanie 1–36 z 533 wyników