Preparaty do czyszczenia klimatyzacji i nawiewów

Zadbaj o czystość swojej klimatyzacji! Czytaj dalej...

Preparaty do klimatyzacji nawiewów samochodowych – odgrzybianie i odświeżanie

Zarówno w okresie letnim, jak i zimowym, klimatyzacje i nawiewy w naszych pojazdach pracują na pełnych obrotach. Warto dołożyć wszelkich starań, aby ich higiena i działanie było idealne. Drobnoustroje oraz pleśń, które mogą znajdować się w klimatyzacji negatywnie odbijają się na zdrowiu naszym i naszych pasażerów. Dlatego właśnie warto nabyć specjalne kosmetyki do klimatyzacji, które zapewnią czyste powietrze w Twoim aucie.

Jak czyścić klimatyzację w aucie?

Grzyby i drobnoustroje mają idealne warunki do namnażania się wewnątrz klimatyzacji naszego samochodu. Panuje tam wilgoć, a ciepło silnika dodatkowo podnosi temperaturę. Dlatego właśnie tak istotne jest przeprowadzanie zabiegów, które maja na celu pozbycie się ich. Jak to zrobić?

Możemy użyć do tego celu jednego z preparatów do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji i układów wentylacyjnych dostępnych w naszym sklepie, który rozpyla się w kabinie bądź pianki, która należy wprowadzić do otworów nawiewu. Środki te pozwalają w prosty sposób usunąć wszystkie bakterie i grzyby w nawiewie samochodu.

W naszym sklepie internetowym AltiGroup znajdą Państwo szeroką ofertę wszelkiego rodzaju preparatów motoryzacyjnych i środków, które pomogą utrzymać samochód w dobrym stanie. Zapewniamy szybka wysyłkę na terenie całego kraju oraz stały kontakt i doradztwo naszych pracowników.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14