Kosmetyki do szyb

Sprawdź, jak sprawić, aby szyby Twojego auta były idealnie czyste. Czytaj dalej...

Kosmetyki do szyb

Każdy kierowca przyzna, że komfort jazdy samochodem o idealnie wyczyszczonych szybach jest nieporównywalny z niczym innym. Dodatkowo, oczyszczone szyby w naszym pojeździe wpływają znacząco na zwiększenie bezpieczeństwa nas i pasażerów. Dlatego właśnie powinniśmy ze szczególna uwagą dbać o czystość szyb samochodowych. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki przekrój kosmetyków do szyb takich jak pianki, spreye, antypary oraz inne akcesoria.

Jak czyścić szyby w aucie?

Jeżeli chcemy cieszyć się czystymi szybami w samochodzie, należy zadbać o to, aby proces czyszczenia był przeprowadzony dokładnie. O czym pamiętać podczas mycia szyb samochodowych:

  • Aby zapobiec powstawaniu smug na powierzchni szyby, należy dokładnie wyczyścić również wycieraczki. Możemy zrobić to za pomocą płynu do mycia szyb.
  • Preparaty, które nie są przeznaczone do szyb i powierzchni szklanych mogą powodować powstawanie zacieków oraz plam. Niezwykle wygodne w użyciu są różnego rodzaju pianki do czyszczenia.
  • Równie istotne jest to, z jakiego materiału została wykonana ściereczka do czyszczenia. Najlepiej używać tych dedykowanych do szyb samochodowych lub wykonanych z mikrofibry.
  • Jeżeli chcemy cieszyć się czystymi szybami przez długi okres czasu, warto nałożyć na nie po czyszczeniu specjalne preparaty ochronne. W naszym sklepie znajdą Państwo np. niewidzialną wycieraczkę do szyb, która zawiera polimery. Zapobiegają one osadzaniu się kropli deszczu i innych substancji na powierzchni szyby.

Wyświetlanie 1–36 z 39 wyników