Moje Auto Nano Preparat do czyszczenia klimatyzacji 200 ml

20,08  brutto

  • Skutecznie eliminuje bakterie i grzyby,
  • Wykorzystuje technologię nanocząsteczek,
  • Czyści klimatyzację,
  • Neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Na stanie

EAN: 5905694005308

Opis

Preparat do czyszczenia klimatyzacji z nano-cząsteczkami pozwala na efektywne oczyszczanie układu klimatyzacyjnego w samochodzie eliminując grzyby i bakterie

Chcąc zagwarantować sobie, jak i swoim pasażerom dobre warunki podczas jazdy, musisz zadbać o regularne czyszczenie klimatyzacji. Optymalna temperatura, czystość i przyjemny zapach to gwarancja komfortu w czasie podróży. Moje Auto NANO SILVER KLIMATYZACJA – Preparat do czyszczenia klimatyzacji pozwala szybko i skutecznie pozbyć się bakterii i grzybów z każdej klimy. Jest prosty w użytkowaniu, a specjalna technologia skutecznie blokuje namnażanie się drobnoustrojów.

Preparat Nano do czyszczenia klimatyzacji działa permanentnie, a nie tylko doraźnie, chroni przed rozwojem bakterii i grzybów, skutecznie usuwa zanieczyszczenia i zapewnia przyjemny zapach we wnętrzu samochodu. W porównaniu z konwencjonalnymi środkami działa permanentnie, a nie tylko doraźnie w chwili zabiegu. Efektywnie oczyszcza układ klimatyzacyjny w samochodzie. Eliminuje bakterie i grzyby, odświeża oraz zabezpiecza przed nieprzyjemnym zapachem na okres od 3 do 5 miesięcy.

Mając klimatyzację, musisz pamiętać, że wymaga ona regularnego czyszczenia. W przeciwnym razie będzie źródłem bakterii, grzybów i nieprzyjemnych zapachów. Preparat Nano do czyszczenia klimatyzacji Moje Auto powstał, aby umożliwić Ci czyszczenie klimatyzacji bez konieczności pomocy fachowców.

 

WYŁĄCZ KLIMĘ I USTAW NAWIEW

Zanim rozpoczniesz proces dezynfekcji, wyłącz klimatyzację w swoim samochodzie. Następnie ustaw nagrzewnicę na zimne powietrze i maksymalną moc dmuchawy. Ustaw system na nawiew centralny deski rozdzielczej.

 

WYJMIJ FILTR PRZECIWPYŁKOWY

Usuń filtr przeciwpyłkowy systemu klimatyzacji. Zazwyczaj znajduje się on w bezpośrednim kanale dolotu klimatyzacji. Zwykle tuż pod deską rozdzielczą po stronie pasażera. Jego wyjęcie nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi.

 

WSTRZĄŚNIJ POJEMNIK PRZED UŻYCIEM

Zanim użyjesz preparatu Moje Auto NANO SILVER KLIMATYZACJA, wstrząśnij pojemnik. Pozwoli to na zmieszanie się składników i stworzenie odpowiedniej konsystencji preparatu. Wylot rurki dozującej umieść bezpośrednio w środku głównego kanału dolotowego klimatyzacji.

 

ROZPOCZNIJ DOZOWANIE PREPARATU

Kiedy wsuniesz rurkę dozującą do końca, czas na rozpylenie preparatu. W tym celu przyciśnij atomizer, zwalniając zawartość pojemnika. Stosuj długie serie rozpylania, aż do zużycia całej zawartości pojemnika. Następnie wyjmij rurkę dozującą i odczekaj około 15 minut.

 

ZAMONTUJ FILTR I WYWIETRZ SAMOCHÓD

Po około 15 minutach zamontuj z powrotem filtr przeciwpyłkowy i wywietrz dokładnie samochód. Po zakończeniu zabiegu można normalnie użytkować auto. Preparat Moje Auto NANO SILVER KLIMATYZACJA posiada Pozwolenie Ministerstwa Zdrowia, co daje gwarancję bezpieczeństwa i jakości produktu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Nano Preparat do czyszczenia klimatyzacji 200 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *