Moje Auto Preparat do czyszczenia felg KRWAWE KOŁO atomizer 750ml

15,26  brutto

 • Skutecznie usuwa trudne zabrudzenia bez rysowania,
 • Można stosować na wszystkich rodzajach felg – stalowych, aluminiowych, chromowanych i lakierowanych,
 • Przywraca felgom nowy wygląd,
 • Tworzy efekt krwawienia.

Na stanie

EAN: 5905694016229

SKU: 19-601 Kategorie: , Producent:

Opis

Preparat do czyszczenia felg Moje Auto FELGI KRWAWE KOŁO, to wydajny płyn do czyszczenia z efektem „krwawej felgi”, który reaguje z silnymi zanieczyszczeniami. Usuwa uciążliwe zabrudzenia eksploatacyjne z każdego rodzaju felg stalowych, aluminiowych, chromowanych i lakierowanych. Za pomocą płynu mycie zanieczyszczonych felg staje się szybkie i wydajne a przy tym nie ma żadnego ryzyka zarysowania.

 

Jak uzyskać efekt krwawej felgi?

 1. UPEWNIJ SIĘ, ŻE FELGA JEST CHŁODNA
  Moje Auto Preparat do czyszczenia felg KRWAWE KOŁO należy stosować zawsze tylko na chłodnych felgach. Dlatego też, zanim zastosujesz preparat, upewnij się, że felgi są odpowiednio chłodne.
 2. NANIEŚ PREPARAT NA CZYSZCZONĄ POWIERZCHNIĘ
  Spryskaj równomiernie felgi preparatem Krwawe Koło. Upewnij się, że wszystkie zabrudzone powierzchnie zostały pokryte środkiem czyszczącym.
 3. ODCZEKAJ OKOŁO 90 SEKUND
  Po naniesieniu preparatu na felgi należy odczekać około 90 sekund. To czas niezbędny na to, by składniki aktywne w preparacie weszły w reakcję z zabrudzeniami. W trakcie tego czasu preparat zmieni kolor na krwistą czerwień. Pamiętaj, aby nie dopuścić do zaschnięcia produktu na czyszczonej powierzchni!
 4. SPŁUCZ FELGI
  Po upływie 90 sekund spłucz zabrudzenia czystą wodą pod wysokim ciśnieniem. Wykonaj tę czynność z należytą dokładnością, upewniając się, że całość preparatu została usunięta.
 5. POWTÓRZ CZYNNOŚĆ JEŚLI TO KONIECZNE
  Jeśli felgi nadal mają widoczne zabrudzenia, należy powtórzyć proces czyszczenia. W przypadki uporczywych zabrudzeń można zastosować dodatkowo szczotkę lub gąbkę.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Preparat do czyszczenia felg KRWAWE KOŁO atomizer 750ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *