Moje Auto Balsam do czyszczenia skóry 3w1 z olejkiem awokado 250 ml

13,95  brutto

 • Głęboko czyści, wnikając w głąb skóry
 • Przywraca kolor i połysk
 • Zawiera olejek z awokado

Na stanie

EAN: 5905694012801

Opis

Skuteczny balsam do czyszczenia skóry 3w1 pielęgnuje i chroni tapicerkę skórzaną

Zaawansowana formuła opracowana, by czyścić i pielęgnować skórę, zapobiec jej wysuszaniu, blaknięciu i pękaniu. Zawiera wysoko skoncentrowaną emulsję z olejkiem z awokado, która pielęgnuje skórę i pogłębia jej naturalny kolor. Preparat tworzy barierę ochronną przed szkodliwymi promieniowaniami UV i utlenianiem. Wnika głęboko w powłokę skóry.

Nie stosować do wyrobów z zamszu, ultra-mikrowłókien (np. Alcantary) oraz nubuku.

Preparat nakładać tylko na impregnowaną skórę. Jeśli powierzchnia jest mocno zabrudzona, przed nałożeniem preparatu oczyścić ją za pomocą wilgotnej szmatki. Należy sprawdzić w miejscu niewidocznym, czy po nałożeniu preparatu nie dochodzi do zmian koloru. Jeśli tak – zaniechać stosowania.

Chronić przed dziećmi!

 

Jak wyczyścić skórę w samochodzie za pomocą balsamu 3w1 Moje Auto w 5-ciu krokach?

 1. WSTRZĄŚNIJ PREPARAT
  Przed użyciem produktu Moje Auto Balsam do czyszczenia skóry 3w1 należy go wstrząsnąć. Kilkukrotne, energiczne poruszenie pojemnikiem w górę i w dół pozwoli wymieszać preparat. Czynność ta jest niezbędna dla uzyskania prawidłowej konsystencji balsamu i wymieszania się składników aktywnych.
 2. OCZYŚĆ POWIERZCHNIĘ
  Nie należy nakładać balsamu na zabrudzoną powierzchnię. Dlatego najpierw przecieramy skórę czystą, wilgotną szmatką. Po usunięciu zabrudzeń możemy przejść do nakładania preparatu. Pamiętaj jednak, by wykonać test produktu w mało widocznym miejscu!
 3. WETRZYJ PREPARAT W SKÓRĘ
  Na miękką ściereczkę o naturalnym kolorze nakładamy niewielką ilość preparatu. Następnie wykonując kuliste ruchy, wcieramy balsam w skórę, rozprowadzając go równomiernie na powierzchni.
 4. ODCZEKAJ 1-2 MINUTY
  Pozostawiamy Moje Auto Balsam do czyszczenia skóry 3w1 na około jedną do dwóch minut. W tym czasie składniki aktywne preparatu wejdą w reakcję z tapicerką.
 5. WYPOLERUJ POWIERZCHNIĘ
  Po upływie wskazanego przez producenta czasu usuwamy nadmiar preparatu czystą, suchą ściereczką. Następnie chwilę polerujemy powierzchnię. Jeśli to konieczne, powtarzamy czynność krok po kroku.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Balsam do czyszczenia skóry 3w1 z olejkiem awokado 250 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *