Moje Auto Preparat do czyszczenia plastiku atomizer 750 ml

10,07  brutto

  • Podwójne działanie – czyści i odtłuszcza
  • Bezpieczny dla wszystkich rodzajów plastików
  • Atomizer ułatwia aplikację

Na stanie

EAN: 5905694006268

Opis

Doskonały preparat do czyszczenia plastików. Czyści wszelkie elementy wykonane z tworzyw sztucznych (np. z plastiku, z linoleum, sztucznej skóry, itp.) Ożywia kolory, dokładnie usuwa plamy, nawet te najbardziej uciążliwe. Pozostawia przyjemny zapach. Nie wymaga spłukiwania.

 

WSTRZĄŚNIJ POJEMNIKIEM

Zanim naniesiesz preparat na czyszczoną powierzchnię, energicznie wstrząśnij pojemnikiem. Czynność ta pozwoli na dokładne wymieszanie się preparatu i uzyskanie odpowiedniej konsystencji.

 

ODBLOKUJ ATOMIZER

Przekręć końcówkę atomizera, odblokowując spust. Pamiętaj o zamknięciu i zabezpieczeniu atomizera po zakończeniu pracy!

 

SPRYSKAJ CZYSZCZONĄ POWIERZCHNIĘ

Nanieś preparat na czyszczoną powierzchnię, dokładnie spryskując ją środkiem. Po naniesieniu produktu należy odczekać około 1 minutę, aby składniki aktywne wniknęły w zabrudzenia.

 

WYTRZYJ POWIERZCHNIĘ SZMATKĄ

Za pomocą mikrofibry wytrzyj dokładnie czyszczoną powierzchnię. Usuwając preparat z powierzchni, usuniesz również wszelkie zabrudzenia, w tym również tłuste plamy. Środek skutecznie odtłuszcza i nadaje czyszczonej powierzchni blasku oraz ożywia kolory.

 

POWTÓRZ CZYNNOŚĆ JEŚLI TO KONIECZNE

Jeśli zabrudzenia były na tyle silne, że pierwsza warstwa środka sobie z nimi nie poradziła, czynność należy powtórzyć. Niemniej jednak zwykle już po pierwszym czyszczeniu powierzchnia jest nieskazitelnie czysta i lśniąca.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Preparat do czyszczenia plastiku atomizer 750 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *