MOJE AUTO

Moje Auto to polski producent kosmetyków samochodowych i chemii dla motoryzacji należący do grupy Amtra

Możemy wyróżnić kilka serii produktowych:

Moje Auto - Linia produktów z grupy kosmetyków samochodowych oraz chemi motoryzacyjnej.
Moje Auto Mobiler - Płyny i koncentraty chłodnicze.
Moje Auto Softi - Ściereczki samochodowe i warsztatowe.
Moje Auto Virage - Akcesoria samochodowe.
Moje Auto Insenti - Zapachy samochodowe w woreczkach.
Moje Auto Detailer - seria produktów dedykowanych produktów do detailngu samochodowego.
MA Professional - chemia dla motoryzacji.

Ambasadorem marki jest Kajetan Kajetanowicz. Czytaj dalej...

Moje Auto posiada w swojej ofercie wszystkie kosmetyki samochodowe, które są konieczne do prawidłowego i samodzielnego funkcjonowania każdego kierowcy oraz warsztatu samochodowego. Na Polskim rynku funkcjonuje już od 2004 roku. Częste testy produktów marki Moje Auto przez najpopularniejsze Polskie pisma i portale motoryzacyjne potwierdzają ich jakość. Od 2013 roku ambasadorem marki Moje Auto jest Kajetan Kajetanowicz.

Moje Auto to produkty dedykowane do naszych samochodów!

Chcąc utrzymać swój pojazd w dobrym stanie podczas jego codziennego użytkowania należy stosować odpowiednie produkty nie tylko do jego pielęgnacji, ale przede wszystkim do napraw i konserwacji. Wszystkie produkty są bezpiecznie dla samochodów, a ich użycie gwarantuje estetyczny wygląd i sprawny pojazd. Moje Auto przedstawia kompletną ofertę produktów, która podzielona jest na 4 kategorie: auto kosmetyki, zapachy i odświeżacze powietrza, chemia motoryzacyjna oraz akcesoria samochodowe.

Kosmetyki do pielęgnacji pojazdu z zewnątrz oraz wewnątrz.

Produkty przeznaczone do zewnętrznych elementów dotyczą głównie karoserii pojazdu, ale również felg i ogumienia.

Regularne mycie samochodu wymaga użycia szamponu do karoserii, który oczyści ją nie uszkadzając lakieru. Aby podkreślić połysk i utrzymać go na dłużej idealnym produktem będzie Moje Auto Wosk na mokro, który stosuje się na mokrą powierzchnię lakieru. Dostępne jest również połączenie tych dwóch produktów w postaci specjalnego szamponu z woskiem, które skutecznie usuwają zabrudzenia pozostawiając po sobie woskową warstwę ochronną. Jeśli chcemy po prostu umyć nasz samochód, idealnym produktem będzie szampon samochodowy bez wosku. Nowym produktem jest balsam do karoserii czyli wosk w płynie, który można użyć do każdego rodzaju lakieru. Skutkiem zastosowania balsamu jest nie tylko połysk, ale efekt pogłębionego i intensywnego koloru, a dodatkowo - tak jak w przypadku klasycznego wosku - utworzona zostanie warstwa chroniąca przed działaniem czynników zewnętrznych. Dostępna jest również piana aktywna do myjek ciśnieniowych, czyli wydajny preparat, który oprócz zastosowania w tradycyjnym myciu ręcznym stosuje się w systemach ciśnieniowych, pianotwórczych oraz natryskowych. W przypadku usuwania trudnych zabrudzeń jak smoła czy żywica należy użyć specjalnego preparatu, podobnie jak w sytuacji usuwania zabrudzeń organicznych typu insekty z elementów karoserii, szyb czy zderzaków. Produkty do tego przeznaczone to: preparat do usuwania smoły i żywicy, a w drugim przypadku płyn do usuwania insektów. Ostatni środek pielęgnacyjny w tej grupie to bezbarwny preparat do konserwacji zderzaków, który nadaje się do każdego rodzaju plastików na zewnątrz pojazdu. Wcześniej wyczyszczony zderzak dobrze jest zakonserwować tak, aby stworzyć warstwę utrwalającą kolor, nadającą połysk i chroniącą ten element pojazdu.

Wszystkie produkty Moje Auto cechuje wysoka wydajność

Pielęgnacja nimi pozwala na utrzymanie estetycznego wyglądu pojazdu. Są bezpieczne dla lakieru karoserii, a dodatkowo pozostawiają przyjemny zapach. Zewnętrzne ogumienie pojazdu również wymaga używania regularnych kosmetyków. Guma z której wykonane są opony to materiał, o który trzeba szczególnie zadbać. Wystarczy to zrobić w trzech krokach: umyć, użyć mleczka do pielęgnacji opon i zakonserwować – przy pomocy produktów Moje Auto wszystkie te czynności można samodzielnie wykonać w domu. Na początku trzeba wyczyścić oponę, a następnie użyć pianki do opon, która pielęgnuje i regeneruje, a dodatkowo ma działanie zapobiegające pękaniu. Mleczko również pielęgnuje opony odnawiając i uwydatniając kolor ogumienia. W ostatnim kroku używamy preparat do konserwacji opon, który tworzy zapobiegającą warstwę ochronną nadającą połysk.

Felgi samochodowe powinny być osobno czyszczone, niż opony (ze względu że są wykonane z innego materiału)

Służą do tego kosmetyki do czyszczenia felg, który usuwa zabrudzenia i przebarwienia oraz regeneruje powierzchnię, pozostawiając połysk. Moje Auto oferuje kosmetyki do felg w trzech wersjach: Neutralny preparat do mycia felg, Preparat do czyszczenia felg super silny i preparat do czyszczenia felg pozostawiający efekt krwawego koła. Nadaje się do felg: aluminiowych, chromowanych, lakierowanych a także stalowych.

Jak prawidłowo zadbać o deskę rozdzielczą i plastiki w samochodzie?

Wnętrze samochodu powinno być odpowiednio pielęgnowane niezależnie od tego z jakiego materiału jest wykonane. Moje Auto oferuje produkty do czyszczenia i nabłyszczania. Pielęgnacja wnętrza samochodu powinna być regularna. Mleczko do kokpitu pozostawiające elegancki efekt połysku lub matowy, w zapachach jabłka lub wanilii. Zapobiega osadzaniu się kurzu, a dodatkowo powstrzymuje blaknięcie koloru materiału z jakiego wykonany jest kokpit. Jest to bardzo ważne, ponieważ w okresie letnim wpadające przednią szybą promienie słoneczne mają negatywny wpływ na trwałość jego koloru. Innym środkiem przeznaczonym do czyszczenia kokpitu jest Kokpit Protectant błyszczący, czyli preparat z dodatkiem wosków. Czyści podkreślając kolor elementu. Podobnie jak mleczko, Moje Auto oferuje również Kokpit Protectant matowy. W ofercie znajduje się również spray do kokpitów, który jest dostępny w różnych zapachach. Aktualnie warianty to: cytryna, jabłko, wanilia, truskawka, a także arctic, sport lub black. Usuwa kurz i inne zanieczyszczenia pozostawiając elegancję i świeżość w samochodzie. Kosmetyki do plastików wewnętrznych (czyli na przykład deski rozdzielczej) można zastąpić nawilżonymi chusteczkami, które dają efekt od razu po użyciu.

Wnętrze samochodu to również skóra i inne materiałowe tapicerki, które narażone są na codzienne zabrudzenia

W takich miejscach bardzo łatwo o nieprzyjemne zapachy wnikające wgłąb materiału oraz w najgorszym przypadku bakterie. Czyszczenie i usuwanie trudnych plam jest możliwe, kiedy zastosujemy płyn do prania tapicerki i odplamiacz (2w1). Drugim sposobem do walki z uciążliwymi zabrudzeniami jest pianka do czyszczenia tapicerki materiałowej i welurowej. W przypadku obić skórzany najlepiej zastosować balsam do czyszczenia skóry z olejkiem awokado (3w1), który jest bezpieczny do tego typu materiału. Usuwa plamy wnikając w głąb skóry. Czyszczenie tym preparatem dodatkowo uwydatnia kolor nadając połysk. Zalecane jest również stosowanie preparatu do konserwacji tapicerki skórzanej, który oprócz pielęgnacji zabezpiecza skórę chroniąc ją przed czynnikami zewnętrznymi. Szybkie oczyszczenie i odświeżenie tapicerki w pojeździe jest możliwe przy użyciu ściereczek do różnego rodzaju tkanin.

Prawidłowo umyte szyby i lusterka mają bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo jazdy

Dla kierowcy najważniejsza jest widoczność, dlatego regularne czyszczenie szyb, zwłaszcza przedniej i tylnej jest priorytetem przy pielęgnacji samochodu. Producent Moje Auto oferuje różnego rodzaju płyny i pianki do mycia szyb, które skutecznie usuwają zabrudzenia nie pozostawiając smug. Równie ważne jest sprawne mycie szyb podczas jazdy samochodem. Stosuje się do tego płyny do spryskiwaczy, które szybko i dokładnie usuwają brud. Produkt dostępny jest w różnych zapachach: cytryna, jabłko, pomarańcza lub leśny. Preparat zapobiegający parowaniu szyb może być nałożony zarówno na szyby jak i lusterka, zabezpieczając szklane powierzchnie przed efektem parowania oraz osadzaniu się brudu. Warto wspomnieć, że pióra wycieraczek nie mogą być zużyte. Dostępne w ofercie są jeszcze ściereczki do szyb, które łatwo i szybko usuwają zabrudzenia z szyb i lusterek. Może je także zastosować do reflektorów na zewnątrz pojazdu. Jeśli chodzi o czyszczenie klimatyzacji należy użyć produktów z grupy: kosmetyki do klimatyzacji i nawiewów. Prawidłowe czyszczenie tych elementów jest bardzo ważne dla bezpieczeństwa i komfortu osób podróżujących, ponieważ zapobiega pojawianiu się grzybów oraz bakterii. Ma to znaczący wpływ na zdrowie zarówno kierowcy jak i pasażerów. W pierwszej kolejności powinno zastosować się preparat do czyszczenia klimatyzacji, który usuwa zanieczyszczenia, zapobiegając rozwojowi bakterii i grzybów. Dodatkowo produkt pozostawia świeży zapach. Oferta zawiera również preparat do czyszczenia nawiewów, który oprócz usuwania zabrudzeń z kanałów wentylacyjnych efektywnie je odświeża. Szybko działającym i bardzo skutecznym produktem czyszczącym i równocześnie eliminującym bakterie jest Preparat do dezynfekcji klimatyzacji i nawiewów Moje Auto CleanAir dostępny w różnych zapachach. Odświeżenie zapachu wewnątrz całego samochodu jest możliwe dzięki serii Nano, w której zawierają się produkty: Absorber Zapachów Moje Auto Nano Silver oraz Preparat do czyszczenia klimatyzacji Moje Auto Nano. Produkty te nie tylko zwalczają źródło nieprzyjemnego zapachu, ale przede wszystkim pozostawiają świeżość na długi czas.
Oprócz tego producent posiada specjalną linię zapachów Moje Auto Insenti: Insenti Wood oraz Insenti FRESH CRYSTALS. Zapachy pierwszej grupy to płyn zamknięty w eleganckich buteleczkach, a drugiej granulki w przeźroczystych woreczkach. Intensywne zapachy dostępne są w wersji: balonowej, cytryny z miętą, truskawki, wanilii a także black, new car i crystals ocean.

Zimowa pielęgnacja samochodu to przede wszystkim ochrona jego elementów na działanie bardzo niskich temperatur

Producent Moje Auto przygotował specjalną linię kosmetyków do tego zadania. Pierwszym rodzajem są płyny do spryskiwaczy. Jeden z nich czyści szyby nie pozostawiając smug w temperaturze do – 20⁰C, a drugi nawet do - 80⁰C. Produkty są bezpieczne dla lakieru samochodu. Często dodatkowym działaniem jest pomoc przy rozmrażaniu szyb, do tej czynności lepiej wybrać jednak specjalne produkty, które są dedykowane temu zadaniu, czyli odmrażacze do szyb. Szybko i skutecznie usuwa on zamrożony lód zarówno z lakieru, jak również szyb, nie niszcząc powierzchni. Preparatem często potrzebnym w mroźne zimowe dni jest odmrażacz do zamków, który szybko działa w temperaturze do - 50⁰C. Przy odmrażaniu równocześnie zamek jest poddany smarowaniu oraz konserwacji. Na działanie mrozu są również narażone uszczelki w pojeździe dlatego warto o nich pamiętać stosując silikon do smarowania uszczelek samochodowych, który zabezpieczając przywraca ich elastyczność.

Producent Moje Auto oferuje chemię samochodową o unikalnej recepturze, zapewniającą sprawne działanie pojazdu. Wyróżnia się tutaj płyny chłodnicze, uszczelniacze do chłodnic, dodatki do paliwa i oleju, chemikalia przeznaczone do silnika oraz preparaty techniczne do napraw.

Pierwszą grupą produktów, której zadaniem jest dbanie o prawidłową temperaturę pracy silnika są płyny chłodnicze. Odbiera on temperaturę z silnika, a następnie wężami przepływa do chłodnicy, gdzie płyn zostaje schłodzony by później ponownie wrócić do silnika. W ofercie znajdują się 3 kolory płynów: niebieski, zielony oraz czerwony, odpowiednie do wszystkich rodzajów chłodnic. Cechuje je skuteczność w chłodzeniu oraz dodatkowe działanie polegające na zabezpieczeniu układu chłodniczego przed korozją. Płyny chłodnicze dostępne są w dwóch wersjach: gotowego płynu lub koncentratu, który należy rozcieńczyć z woda destylowaną. Uszczelniacze do chłodnic są produktem, który skutecznie usuwa wycieki płynu chłodniczego. Preparaty producenta Moje Auto można zastosować do wszystkich typów chłodnic. Są wydajne i szybko działają, przy czym są również bardzo bezpieczne. Ich zastosowanie to sposób do uszczelnienia wycieków bez demontażu chłodnicy. Dostępne w wersji płynów lub proszków.

Do pielęgnacji silnika producent Moje Auto również przygotował specjalne produkty

Preparaty do mycia silnika charakteryzują się dużą skutecznością. Silne środki usuwają zabrudzenia (w tym oleje i smary). Używając tego preparatu nie niszczy się powierzchni silnika oraz uszczelek. Moto Start to środek, który pozwala na awaryjne uruchomienie silnika. Awaryjne, ponieważ następuje w sytuacjach przykładowo kiedy skończyło się paliwo w zbiorniku. Możliwość zastosowania do wszystkich rodzajów silnika, najczęściej stosuje się jednak do silników diesel. Produkt można stosować przez cały rok, ze względu na odporność nawet do – 50⁰C. Ostatnim preparatem przeznaczonym do silników jest regenerator silnika Engine Doktor, potocznie nazywany Moto Doktorem. Jest to gęsty dodatek do oleju silnikowego. Zadaniem engine doktor jest uszczelnienie silnika. Po zastosowaniu olej robi się gęsty i zmienia się ciśnienie jego pracy. Główną zaletą jest fakt, że likwiduje dymienie. Stosować można zarówno do silników nowych, jak również bardzo wyeksploatowanych, czyli bardzo zużytych. Wycisza pracę silnika wydłużając jego żywotność.

Produkt przeznaczony do nagłych i nieprzewidzianych napraw samochodu to bandaż naprawczy Moje Auto. Wykorzystywany do naprawy pęknięcia przewodów z gumy lub plastiku. Jego zastosowanie podczas awarii występujących na drogach jest najlepszym rozwiązaniem, ze względu na szybkość i skuteczność działania. Odporny na wysokie temperatury (nawet do 100⁰C), działanie wody oraz oleju.

Producent oferuje również akcesoria samochodowe, które zawsze powinny być dostępne w pojeździe m.in. żarówki samochodowe. Wyróżniamy żarówki halogenowe, xenonowe oraz pomocnicze. Na popularności zyskują ostatnio żarówki samochodowe LED. Pierwsze z nich mają swoje zastosowanie w światłach mijania, drogowych i przeciwmgłowych (przeciwmgielnych), dlatego kiedy nagle podczas jazdy taka żarówka się przepali powinna być natychmiast wymieniona. Żarówki pomocnicze oświetlają wnętrze samochodu oraz tablice rejestracyjną. Konieczne są również w kierunkowskazach, światłach pozycyjnych i światłach STOP. Dlatego podróż bez ich sprawnego działania jest niemożliwa, a jeśli ktoś już się na taką zdecyduje to naraża siebie i innych na bardzo duże niebezpieczeństwo, ponieważ nie będzie mógł sygnalizować innym uczestnikom ruchu o tym jakie planuje podjąć działania na drodze. Żarówki dostępne są w różnych wariantach (halogenowe H1, H3,H4, H7) (pomocnicze Moje Auto VIRAGE/Car Lum Żarówka pomocnicza T10, BA 15S Clear, BA15S Amber, BAY15D Clear, C5W 41 mm, BA15S S25 Clear) jednak wszystkie posiadają homologację europejską.

Dobrym rozwiązaniem jest zestaw żarówek zapasowych Moje Auto, w którego skład wchodzą żarówka halogenowa, żarówki pomocnicze oraz bezpieczniki. Taki pakiet często sprawdza się w dalszych trasach oraz podróżach. Dostępnymi produktami są także elementy bezpieczeństwa jak gaśnice, kamizelki odblaskowe, apteczki czy trójkąty ostrzegawcze. Producent oferuje gaśnice proszkowe 6 KG ABC, 2 KG ABC oraz 1 KG BC. Pierwsza część nazwy odnosi się do objętości a czyli 6 KG, 2 KG lub 1 KG natomiast druga czyli symbole ABC to oznaczenia co można gasić taką gaśnicą. Należy podkreślić, że kategoria A – ciała stałe, B – gaszenie cieczy palnych, w tej grupie są również substancje stałe które zmieniają swój stan na ciekły, C – gaszenia gazów palnych. Gaśnice wyposażone są w zabezpieczenie oraz zawór odcinający. Proste w obsłudze i skuteczne w działu. Wymagane na wyposażeniu każdego samochodu. Dodatkowo mogą Państwo zakupić: AlkoTest Jednorazowy tester Moje Auto Virage lub elektroniczny tester zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu Moje Auto Virage. Są to narzędzia, które umożliwiają sprawdzenie stanu trzeźwości kierowcy, aby był pewien, że może prowadzić pojazd. W samochodzie warto mieć również rezerwowy kanister na paliwo, linki holownicze czy zestaw naprawczy do opon samochodowych. Sugerujemy zawsze posiadać w bagażniku zestaw naprawczy do opon uszczelniacz + kompresor Moje Auto Virage AirMan.

W akcesoriach samochodowych znajdują się również wycieraczki samochodowe hybrydowe lub profilowane w różnych rozmiarach

Bardzo dobrze dociskają do szyby, skutecznie usuwając wszystko co na niej pozostawało – jest to bardzo ważne ze względu na widoczność. W zależności od pory roku kierowca powinien być wyposażony w szczotki, skrobaczki lub szczotko – skrobaczki, gąbki, ściągacze do wody oraz ściereczki z mikrofibry – to wszystko znajduje się w gamie produktów producenta Moje Auto. Produkty te znacznie ułatwiają czynności związane z przygotowaniem pojazdu do drogi. Równie ważnym elementem jest osłona przedniej szyby samochodowej, niezbędna w zimie przy codziennym mrozie. Często wykorzystywana również latem, aby samochód oraz jego wnętrze (kokpit, kierownica, fotele) nie nagrzewał się przez szybę przednią. Akcesoria przydatne przy stabilnym przewożeniu bagażu w pojeździe to m.in. siatki lub gumki do mocowania bagażu. Świetnie sprawdza się również organizer do bagażnika. Dla kierowców posiadających telefony proponujemy ładowarki samochodowe oraz uchwyty do telefonów.
Ostatnią grupą producenta Moje Auto są narzędzia do podstawowej obsługi samochodu takie jak kombinerki czy klucz krzyżakowy do kół lub klucz teleskopowy do kół. Dostępne są również klucze do świec. Z innych narzędzi wyróżnia się plastikowe opaski zaciskowe (czarne paski mocujące), których działanie jest bardzo uniwersalne, ponieważ mogą spiąć lub związać dowolne elementy. Rękawice robocze oraz latarki to produkty pomocnicze, które dostępne są w naszej ofercie.

Jeżeli jakiś produkt producenta Moje Auto zainteresował Państwa, a nie ma go obecnie w naszym sklepie prosimy o kontakt :)
Odwiedź oficjalną stronę producenta: https://www.moje-auto.pl/!

Wyświetlanie 1–36 z 251 wyników