Moje Auto Preparat do czyszczenia felg neutralny 750 ml atomizer

12,00  brutto

Skuteczny nawet przy silnym zabrudzeniu,
Nie zawiera kwasów,
Bezpieczny dla każdego rodzaju felg

Na stanie

EAN: 5905694006251

SKU: 19-071 Kategorie: , Producent:

Opis

Moje Auto Preparat do czyszczenia felg neutralny 750 ml z wygodnym atomizerem

Skutecznie usuwa osad pochodzący z klocków hamulcowych, smołę, sól i błoto. Odtłuszcza czyszczone powierzchnie aluminiowe i stalowe, zabezpieczając przed ponownym zabrudzeniem. Nadaje połysk i przywraca pierwotny blask czyszczonym felgom. Zapobiega przebarwieniom powstającym w wyniku działania osadu pochodzącego z klocków hamulcowych. Nie zawiera kwasów, bezpieczny dla felg i kołpaków.

 

Sposób użycia neutralnego preparatu do czyszczenia felg Moje Auto

Potrzebujesz tylko wody (najlepiej pod ciśnieniem) oraz szmatki do wytarcia na sucho!

 1. WSTRZĄŚNIJ PREPARAT
  Przed użyciem należy dokładnie wstrząsnąć Moje Auto Preparat do czyszczenia felg neutralny. Czynność ta pozwoli na prawidłowe wymieszanie się składników oraz nadanie odpowiedniej konsystencji preparatu.
 2. SPRYSKAJ POWIERZCHNIĘ
  Moje Auto Preparat do czyszczenia felg neutralny to produkt gotowy do użytku. Po wstrząśnięciu wystarczy odblokować atomizer i spryskać środkiem czyszczoną powierzchnię. Upewnij się, że preparat został równomiernie naniesiony na całe felgi.
 3. ODCZEKAJ OKOŁO 60 SEKUND
  Po naniesieniu preparatu na felgi należy odczekać około 1 minutę. W tym czasie składniki aktywne produktu wejdą w reakcję z zabrudzeniami, skutecznie je usuwając.
 4. SPŁUCZ FELGI WODĄ
  Po upływie minuty należy dokładnie spłukać felgi czystą wodą pod silnym strumieniem. Możesz użyć do tego celu węża ogrodowego lub myjki ciśnieniowej. Wypłucz dokładnie całe felgi
 5. OSUSZ FELGI
  Po dokładnym wypłukaniu felg należy je wytrzeć do sucha za pomocą chłonnej szmatki. W tej roli doskonale sprawdzi się znana już wszystkim mikrofibra.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Preparat do czyszczenia felg neutralny 750 ml atomizer”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *