Lakiery termiczne żaroodporne

Szukasz lakieru, który wytrzyma wysokie temperatury? Czytaj dalej...

Lakiery żaroodporne – preparaty przeznaczone do wysokich temperatur

Lakiery żaroodporne, które nazywamy również lakierami wysokotemperaturowymi są propozycją dla Klientów, którzy poszukują powłoki odpornej na działanie wszelkich czynników cieplnych. Nadają się do stosowania w miejscach takich jak kominki, piece, elementy układu wydechowego i rury wydechowej. Charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością oraz tworzą powierzchnię termoodporną.

Jaki lakier wysokotemperaturowy wybrać?

W naszej ofercie posiadamy duży wybór lakierów wysokotemperaturowych, których wytrzymałość sięga nawet 800OC. Dzięki temu zyskujemy pewność, że wytrzymają one w nienaruszonym stanie nawet w bardzo ciepłym środowisku. Większość z nich nie wymaga stosowania podkładów pod lakier, jednak dla pewności zawsze zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z instrukcją producenta w tej kwestii.

Dobierz produkty do swojego pojazdu w sklepie AltiGroup

W naszym sklepie AltiGroup znajdziesz bogatą ofertę produktów motoryzacyjnych, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu wiele prac koło pojazdu będziesz w stanie wykonać samodzielnie. W razie potrzeby możesz skontaktować się z obsługą naszego sklepu w celu uzyskania większej ilości informacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7