Guma w sprayu

Szukasz sposobu na szybką i trwałą zmianę wyglądu swojego samochodu? Czytaj dalej…

Guma w sprayu – skuteczny sposób na zmianę wyglądu auta

Wygląd pojazdu jest dla wielu kierowców sprawą niezwykle istotną. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na kompletne lakierowanie powłoki karoserii. Guma w sprayu, czyli folia natryskowa to skuteczny sposób na szybką metamorfozę naszego auta za niewielkie pieniądze. Przekonaj się o tym za pomocą jednego z produktów w naszym sklepie AltiGroup!

Folia natryskowa na samochód – dlaczego warto?

Guma w sprayu to idealny środek, który pozwoli Ci odnowić felgi lub zderzak auta. Jest znana również jako folia w sprayu i jest innowacyjnym produktem w aerozolu, który możesz samodzielnie użyć i w kilka chwil zmienić kolor części pojazdu.

Gumy w sprayu, w porównaniu do lakierów do felg i lakierów samochodowych, są dużo łatwiejsze w aplikacji, a więc będą idealną propozycją dla ludzi, którzy pragną zmienić wybrany element pojazdu. Co więcej, gumy w sprayu możemy również z łatwością zdjąć i powrócić do oryginalnego wyglądu karoserii! Dodatkowo powłoka chroni lakier przed czynnikami zewnętrznymi i korozją, a nawet wydłuża jego żywotność.

Czy guma w sprayu jest trwała?

Wbrew powszechnej opinii, guma w sprayu jest trwałym i skutecznym sposobem na zmianę wyglądu naszego auta. Należy jednak pamiętać, że kluczową rolę w jej żywotności ogrywa stosowanie się do zaleceń producenta odnośnie sposobu jej nanoszenia, a także ilości warstw. Części pokryte folią natryskową możemy myć z taką samą częstotliwością jak dotychczas, uważając jednak, aby nie narażać jej na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo gumy w sprayu są odporne zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury, co sprawia, że mogą być stosowane niezależnie od sezonu.  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11