Lakiery podkładowe

Podkłady epoksydowe, akrylowe, antykorozyjne, pod lakier samochodowy, w sprayu oraz na pistolet.

Podkłady pod lakier samochodowy – przygotuj odpowiednio powierzchnię

Podkłady pod lakiery samochodowe odpowiadają za odpowiednie przygotowanie powierzchni przed nałożeniem właściwej warstwy lakieru. Wybór odpowiedniego preparatu zależy w głównej mierze od tego, jakim lakierem będziemy chcieli następnie pokryć podkład.

Warto pamiętać o tym, że rodzaj używanego podkładu powinniśmy dopasować do powierzchni, na którą będziemy go nakładać. Jeżeli planujemy malowanie powierzchni plastikowej, warto sięgnąć po podkład do powierzchni plastikowych.

Jaki podkład do samochodu wybrać?

Podkłady samochodowe stosujemy głównie po to, aby zapewnić nakładanemu lakierowy odpowiednią przyczepność. Warto jednak zwracać również uwagę na to, jakie właściwości mają podkłady. Dla przykładu, podkład epoksydowy charakteryzuje się świetnymi właściwościami antykorozyjnymi, a podkład akrylowy idealnie nada się do wypełnienia drobnych rys.

Niezależnie od tego jaki podkład wybierzesz niezwłocznie zapoznaj się dokładnie z instrukcją producenta odnośnie jego stosowania, aby zagwarantować, że produkt zadziała dokładnie tak, jakbyśmy tego chcieli. Dobrej jakości podkład pod lakier wyschnie na tyle szybko, że nie wydłuży to znacznie czasu prac lakierniczych.

Podkłady pod lakiery w sklepie AltiGroup

Nasz sklep posiada szeroki wybór podkładów pod lakier w różnych kolorach oraz o różnym przeznaczeniu. Dzięki temu z pewnością dostosujesz któryś z produktów do swoich potrzeb i wymagań. Skontaktuj się z nasza obsługą w celu uzyskania większej ilości informacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 25