Lakiery akrylowe

Szukasz uniwersalnego lakieru do wszystkich powierzchni? Czytaj dalej...

Lakiery akrylowe RAL – szybkoschnąca emalia

Lakiery akrylowe RAL to rodzaj uniwersalnego akrylowego lakieru, który charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia, a także idealnym kryciem powierzchni oraz pięknym połyskiem. Nadaje się do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Lakiery akrylowe są odporne na działanie czynników atmosferycznych, ale również benzyny i innych rodzajów chemii.

Do czego stosować lakiery akrylowe?

Lakiery akrylowe mają naprawdę ogromną ilość zastosowań. Możemy nakładać je na powierzchnie takie jak drewno, aluminium, beton, szkła i większości tworzyw sztucznych. W zależności od potrzeb mogą stanowić trwałą i odporną powłokę ochronną charakteryzującą się nasyconym kolorem.

Jak stosować lakiery akrylowe RAL?

Pamiętaj, aby przed każdym użyciem produktu dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi producenta, co pozwoli Ci uniknąć błędów, a efekt końcowy będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

W pierwszej kolejności należy przeszlifować oraz odtłuścić powierzchnię, którą planujemy pokryć lakierem. Dobrym pomysłem będzie użycie odpowiedniego podkładu, który zapewni dodatkową trwałość i przyczepność emalii. Przed użyciem lakier należy wstrząsać przez około 5 minut, aby dokładnie się zmieszał. Następnie wykonujemy kilkukrotny natrysk z odległości około 30 cm. Lakier powinien być kompletnie wyschnięty po upływie 24h.

Wyświetlanie 1–36 z 97 wyników