ENERGIZER

ENERGIZER - producent baterii alkalicznych oraz litowych

Dlaczego warto postawić na jakość baterii alkalicznych oraz litowych firmy ENERGIZER?

Wybierasz się w podróż? Martwisz się, że w czasie wycieczki Twoja latarka przestanie świecić, w najbardziej nieoczekiwanym momencie? Więc kupujesz niezliczone opakowania baterii, aby nie pozostać w ciemnościach? Wystarczy, że kupisz w naszym sklepie baterie alkaliczne bądź litowe firmy ENERGIZER, a Twoja latarka będzie świecić nawet do 3 razy dłużej, niż na standardowych bateriach.

Szeroki wybór baterii litowych oraz alkalicznych od ENERGIZER w sklepie Alti Group

W naszym sklepie dobierzesz baterie, które będą pasować, do Twojego sprzętu. Posiadamy w swojej ofercie wiele rodzajów baterii alkalicznych oraz litowych firmy ENERGIZER. Od najmniejszych, które idealnie nadadzą na wymianę w pilocie od zamka centralnego w Twoim aucie. Po te znacznie większe, zasilające na przykład miernik grubości warstwy lakieru MGR- 10-S-FE, który również jest dostępny w naszej ofercie.

Baterie alkaliczne oraz baterie litowe firmy ENERGIZER przyjazne dla środowiska

W 1956 roku firma ENERGIZER mieszcząca się w USA wyprodukowała pierwszą baterię. Wyprodukowanie baterii alkalicznej w 1959 roku zrewolucjonizowało rynek. W wyniku rozwoju technologicznego, w dzisiejszych czasach coraz więcej sprzętów jest zasilanych przez baterie alkaliczne. Według klientów baterie alkaliczne ENERGIZER to najlepiej działające baterie dostępne na rynku. Koncern ten, jako pierwszy postanowił produkować baterie, które nie zawierają rtęci. Dzięki zastosowaniu nowej technologii podczas produkcji baterii alkalicznych, stały się one bardziej przyjazne dla środowiska. Aby iść z duchem czasu, w latach 90-tych ubiegłego wieku wprowadzili do sprzedaży baterie litowe rozmiaru AA. Baterie litowe mają znaczną przewagę nad pozostałymi rodzajami baterii, ponieważ posiadają znacznie większą pojemność. Dzięki czemu bateria litowa jest w stanie działać nawet 3 razy dłużej, niż zwykłe baterie. A do tego baterie litowe są znacznie bardziej przyjazne naturze, niż te o standardowej budowie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11