GEYER-HOSAJA

Dywaniki Samochodowe Geyer&Hosaja

Geyer & Hosaja jest jednym z największych przedsiębiorstw wytwarzających gumę na rynku europejskim. Przede wszystkim zajmuje się produkującą dywaników samochodowych. Ich produkty wyróżniają się wyjątkową strukturą, wyglądem i kształtem przypominającą plaster miodu. Jest to celowy zabieg, gdyż dzięki niemu cały brud i woda nie rozprzestrzenia się po pojeździe, tylko zostaje na dywaniku. Co więcej został on wzmocniony specjalną, dodatkową warstwą, w celu zapobiegnięcia szybkiego ścierania się gumy. Specjalnie wyprofilowane rogi, zapobiegają wylewaniu się wody do auta podczas wyjmowania dywanika. Dodatkowo wszystkie dywaniki samochodowe firmy Geyer & Hosaja wyposażony został w pomocnicze klipsy mocujący, które pozwolą na idealne umieszczenie dywanika w samochodzie.

Warto dodać, że Geyer & Hosaja swoje dywaniki samochodowe wytwarza w Polsce, co pozwala mu w pełni panować na procesem produkcyjnym
Co więcej ich produkty wykonane są z nieszkodliwy dla środowiska materiałów. Nie zawierają metali ciężkich ani substancji szkodliwych dla człowieka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3