LIQUI MOLY

Producent LIQUI MOLY to propozycja trwałych i bezpiecznych produktów dla samochodów osobowych.

Oleje silnikowe Liqui Moly

Jak dobrać odpowiedni olej do samochodu? Producenci pojazdów zazwyczaj zalecają jaki typ oleju będzie odpowiedni do danego pojazdu, jednak decyzja należy do właściciela. Oznaczenie oleju wskazuje na temperatury, w jakich olej może mieć najlepsze osiągi pracy, czyli wydajność.
Produkty Liqui Moly odznaczają się dobrą lepkością oleju, co wpływa na wydłużenie żywotności podzespołów silnika, poprzez zapobieganie zatarciu się elementów.

Dostępny w naszej ofercie oczyszczacz do wtryskiwaczy marki LIQUI MOLY pozwala na usunięcie zalegającego osadu z układu wtryskowego, przez co zostanie oczyszczony, zapewniając tym równą pracę silnia i przywróci jego początkowe osiągi.

Inne oferowane produkty marki LIQUI MOLY to:

LIQUI MOLY Olej 5W-40, który jest w pełni syntetyczny. Przeznaczony zarówno do silników diesla, jak również benzynowych. Właściwości oleju pozwalają na redukcję zużycia paliwa.

LIQUI MOLY Olej MOS2 10W-40 to półsyntetyczny produkt znajdujący zastosowanie zarówno w silnikach diesla, jak również benzynowych wyposażonych w turbosprężarkę oraz katalizator.
LIQUI MOLY Oczyszczacz wtryskiwaczy diesla przeznaczony jest do silników wysokoprężnych. Produkt ten pozwala na usunięcie zgromadzonych osadów m.in. z pompy wtryskowej, która jest ważnym elementem układu paliwowego.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.