MENZERNA

Producent Menzerna oferuje szeroką gamę produktów do polerowania lakieru samochodu. Sprawdź!

Pasty polerskie Menzerna

Wszystkie produkty Menzerna są opracowane zostały na wysokiej jakości składnikach. Są dedykowane do użytku profesjonalnego. Pasty polerskie Menzerna cieszą się dużą popularnością i są dostępne w wielu stacjonarnych oraz internetowych sklepach motoryzacyjnych. Menzerna to jedna z najbardziej znanych marek produktów do samochodu. Oferta obejmuje szeroką gamę kosmetyków, które na co dzień pomagają utrzymać doskonały stan samochodu.

Menzerna znana jest przede wszystkim ze swojej serii polerskich

HIT w ofercie marki zrobiła pasta polerska One Step 3 in 1 Menzerna. Większą część katalogu produktów Menzerna stanowią preparaty służące do polerowania lakieru. Środki do polerowania lakieru Menzerna są cenione wśród klientów za wyjątkową skuteczność w usuwaniu zarysowań i zmatowień z lakieru samochodowego. Jest łatwy w użyciu i pozostawia lakier samochodowy lśniący i odporny na zarysowania.

Profesjonalne mieszanki i pasty polerskie Menzerna

Menzerna od 1888 roku wyznacza standardy w opracowywaniu i produkcji profesjonalnych past polerskich dla motoryzacji, przemysłu i rzemieślnictwa. Dzięki innowacyjnym mieszankom producent Menzerna zapewnia najwyższą jakość past polerskich, których wykorzystanie w procesie polerki robi wrażenie. Rozległa wiedza na temat formulacji i precyzyjne zrozumienie wymagań klientów sprawiły, że produkty do polerowania Menzerna są cenione przez specjalistów w dziedzinie polerowania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3