MIPA

MIPA Professional Coating Systems - producent wysokiej jakości lakierów samochodowych i przemysłowych

Produkty Mipa są dostępne w ponad 90 krajach. W ofercie naszej hurtowni znajdują się: farby wysokotemperaturowe, preparaty techniczne, produkty dla lakierni, lakiery samochodowe, przemysłowe i produkty antykorozyjne. Produkty Mipa cenione są za wysoką odporność chemiczną i mechaniczną. Ich specjalistyczne formuły pozwalają na wykonanie trwalej i wytrzymałej powłoki na różnych powierzchniach, przedmiotach, maszynach, urządzeniach i materiałach. To sprawdzone rozwiązania mające wiele zastosowań.

Lakier/preparat/środek antykorozyjny do samochodu zabezpieczający karoserię przed szkodliwym działaniem wilgoci i soli drogowej, powłoka akrylowa do betonu odporna na zmienne warunki pogodowe, podkład epoksydowy wodorozcieńczalny do posadzek, farba antykorozyjna wysokotemperaturowa – to przykłady produktów przeznaczonych do profesjonalnych zastosowań.

Preparaty MIPA – innowacyjne środki antykorozyjne

Kolekcja preparatów MIPA obejmuje lakiery spray, samochodowe, przemysłowe oraz inne wyroby bazujące na innowacyjnych formułach. Dzięki nim powierzchnie metalowe, betonowe, plastikowe będą długotrwałe chronione przed korozją i uszkodzeniami.

Wyświetlanie jednego wyniku