ORLEN OIL

Orlen Oil największy polskim producentem olejów i smarów

Oleje Orlen w hurtowej cenie

Przez lata Orlen Oil kojarzony był z najnowocześniejszym technologiami i wysoką jakością swoich produktów. I nic dziwnego. Bez produktów, które przyciągałyby uwagę konsumenta firma nie zyskałaby tak dużej sławy, renomy i tak szerokich zasięgów. Produkty z ich logotypem można zauważyć na półkach w ponad 90 krajach i na 6 kontynentach.

Oleje Orlen Oil Platinum Ultor

Linia ta zawiera najnowocześniejsze syntetyczne i mineralne oleje silnikowe do cięższego sprzętu. Dzięki dodaniu bogatego pakietu uszlachetniającego silniki autobusów i samochodów ciężarowych sprawują się niezawodnie niezależnie od warunków czy obciążenia. Oleje te radzą sobie bezproblemowo z najnowszymi normami emisji spalin Euro V i Euro VI, lecz zastosowanie olejów z tej linii to nie tylko ochrona środowiska. Użycie takich produktów, jak olej ORLEN PLATINUM ULTOR CH4 5l niesie za sobą także korzyści ekonomiczne - zauważalnie zmniejsza się zużycie paliwa i oleju pozwalając użytkownikowi na zaoszczędzenie sporych kwot pieniędzy.

Oleje PLATINUM CLASSIC Orlen

W tej kategorii znajdują się wszystkie oleje dla samochodów osobowych z zapłonem samoczynnym Diesla bądź zapłonem iskrowym. Dostępne są trzy warianty lepkości (według klas lepkości SAE):

Olej PLATINUM CLASSIC GAS 15W40 - olej mineralny
Olej PLATINUM CLASSIC 10W40 - olej semisyntetyczny (półsyntetyczny)
Olej PLATINUM CLASSIC 5W40 - olej syntetyczny.

Smary Orlen Oil

Koncern zajmuje się nie tylko rafinerią i transportem paliw, prowadzeniem stacji, ale też takie produkuje produkty techniczne, takie jak smary. Przykładowo smar STP 4,5 kg Orlen Oil jest stosowany przez tysiące kierowców do okresowego smarowania podwozi samochodów, przegubów czy sworzni. Smar ten wykazuje sporą odporność na działania wody, natomiast zakres temperatury, kiedy jego praca jest niezawodna też jest wysoki i wynosi od -20 do +60°C.

Wyświetlanie 1–36 z 67 wyników