TOM-PAR

Tom-Par - producent zimowych akcesoriów samochodowych

Tom-Par - znany producent zimowych akcesoriów samochodowych

Każdemu są znane uroki zimy. Także ich ciemna strona. Kto lubi, kiedy po kilku godzinach pracy idzie do auta, żeby w końcu jechać na upragniony odpoczynek, a auto jest całe zaśnieżone… Firma Tom Par wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i produkuje niezwykle pomocne podczas zimy skrobaczki do szyb oraz szczotek do odśnieżania i mycia pojazdów. Jest to rodzinna firma, która swoje produkty tworzy z dużym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły.

Zimowe akcesoria samochodowe Tom-Par

Z Tom-Par zima Ci niestraszna. Bestsellerowe szczotko-skrobaczki Nice Touch firmy Tom Par, składają się z dwóch części: z jednej strony wyposażone są w długą rączkę zakończoną szczotką. Z drugiej strony zamontowana jest skrobaczka. Wykonana z najlepszej jakości materiałów, które nie ulegają zniszczeniu nawet w niskich temperaturach. Jednocześnie są skonstruowane tak, aby z łatwością usuwały lód, ale nie niszczyły powłoki auta. Całość stworzono tak, żeby bez problemu można było rozdzielić szczotko-skrobaczkę na dwie części, co pozwala zaoszczędzić miejsce w aucie. Pozwala to także na oddzielne użytkowanie skrobaczki i szczotki. Kiedy jednak połączymy obie części uzyskujemy długą rączkę, która bardzo dobrze sprawdza się również wśród posiadaczy dużych aut. Dla bardziej wymagających właścicieli aut o pokaźnych rozmiarach, stworzono szczotko-skrobaczki na aluminiowej rączce teleskopowej. Dla osób preferujących klasyczne rozwiązania, Tom Par wyprodukował szczotki ze skrobaczkami, wyglądające jak zwykła szczotka do zamiatania liści i śniegu z auta, tylko posiada jeszcze skrobaczkę na jej szczycie. Podobnie jak w szczotko-skrobaczkach, istnieje możliwości zdjęcia skrobaczki ze szczotki. Producent Tom Par pomyślał także o zmarzluchach. Stworzono dla nich specjalną skrobaczkę z rękawicą, dzięki czemu Twoje ręce będą osłonięte przez zimnem podczas zeskrobywania lodu i śniegu ze swojego auta.

Preparaty do mycia szyb samochodowych Tom-Par

Twoje szyby w końcu bez smug… Każdy z nas nie raz spotkał się z problemem parujących szyb w aucie, szczególnie podczas deszczowej pogody. Tom-Par także na taką sytuację ma rozwiązanie. Firma produkuje czyścik naturalny o nazwie Ircha. Idealnie osusza różnego rodzaju powierzchnie takie jak: szyby, karoseria, lusterka. Nie pozostawia smug ani zacieków.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12