BRUNOX

Brunox - Producent profesjonalnej serii preparatów do konserwowania, smarowania oraz czyszczenia broni.

Brunox - smary, neutralizatory rdzy i preparaty do konserwacji broni

Brunox jest firmą zajmującą się produkcją wysokiej jakości preparatów przeznaczonych do szeroko pojętego dbania o sprzęt motoryzacyjny, broń, rowery oraz urządzenia do użytku domowego i przemysłowego. Produkty Brunox stworzone są na bazie specjalnej formuły zapewniającej najlepsze działanie. Cechują się wysoką efektywnością oraz zapewniają działanie antykorozyjne. Wartość tej Szwajcarskiej firmy pokazują setki tysięcy zadowolonych klientów. Wysoką jakość produktów gwarantuje fakt, że receptury zostały w całości oparte na naturalnej żywicy epoksydowej.
Chemia Brunox przeznaczona jest do broni, rowerów, motoryzacji oraz przemysłu
Wśród wszystkich produktów należy wyróżnić Brunox Epoxy. Znakomicie sprawdza się podczas naprawy skorodowanych ubytków w karoserii samochodu oraz w wielu innych przypadkach. Ponadto w ofercie znajdują się preparaty o szerszym zastosowaniu.

Niezastąpione produkty firmy Brunox -smarowanie i zabezpieczenie antykorozyjne

Produkty Brunox znajdą zastosowanie nie tylko w warsztacie profesjonalnego mechanika samochodowego, serwisana rowerowego czy też konserwatora broni, ale także w domu przeciętnego Kowalskiego. Podczas produkcji preparatów firmy Brunox skupiono się szczególnie na tym, aby były one łatwe w użyciu dla każdego, jednocześnie niosąc ze sobą najwyższą jakość.

Dlaczego warto używać preparatów firmy Brunox?

Sekretem skuteczności Szwajcarkiego producenta jest specjalnie opracowana formuła na bazie naturalnej żywicy epoksydowej. Dzięki zastosowaniu tego materiału, produkt zapewnia niezwykła skuteczność w walce z korozją od zapobiegania jej powstawania, po profesjonalne przygotowanie powierzchni do naprawy uszkodzonego miejsca, a tym samym zaprzestaniu dalszego utleniania się metalu na sprzęcie. Preparaty te nie zawierają związków metali, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska. Wykazują one także długą trwałość w trakcie przechowywania.

Preparaty Brunox sprawdzają się także przy pomocy np. w czyszczeniu broni, czy też konserwowaniu i usprawnianiu pracy rowerów górskich oraz miejskich.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8