BRUNOX TURBO SPRAY 5 L płyn

217,21  brutto

Właściwości BRUNOX® Turbo-Spray®:

 • nie zawiera silikonu, PTFE, grafitu
 • zachowuje neutralność wobec lakieru, skóry, drewna, gumy, tworzyw sztucznych i tkanin
 • zawiera tylko 3% propelenta (CO2), tj. posiada aż 97% substancji aktywnej
 • temperatura zapłonu 78 °C

Brak w magazynie

SKU: BRUNOXTURBO5 Kategoria: Producent:

Opis

BRUNOX® Turbo-Spray®, jedyny wielofunkcyjny spray z dodatkiem TUROBLINE, który gwarantuje wysoki efekt kapilarny i najlepsze pokrycie (100 – 120 m2 / l).

Przeznaczony do powierzchni metalowych, wypiera wodę i zapewnia ochronę przed wilgocią oraz agresywnymi czynnikami środowiskowymi, takimi jak kwaśna atmosfera, strumienie gazów kominowych itp. Stosując BRUNOX® Turbo-Spray® otrzymujesz niewidoczną, kompaktową (grubośc tylko 1-2 my), niewysychającą, antykorozyjną powłokę, zapewniający niezawodną ochronę.Gdy ochrona nie jest już potrzebna BRUNOX® Turbo-Spray® można bez problemu usuwać za pomocą środków czyszczących (tensydy).

Główne funkcje BRUNOX® Turbo-Spray®:

 • Środek smarujący:
  BRUNOX® Turbo-Spray® to długoterminowy środek smarny oparty na zrównoważonej mieszaninie węglowodorów z dodatkiem TURBOLINE.
 • Neutralizator rdzy / olej luzujący
  BRUNOX® Turbo-Spray® to wieloskładnikowy środek smarny o doskonałym działaniu penetrującym. Dzięki temu jest w stanie przeniknąć do najcieńszych przestrzeni i szczelin. Poluzowuje rdzę i uwalnia lepkie mechanizmy. Na przykład, poluzowuje dokręcone śruby w bardzo krótkim czasie.
 • Przeciw powstawaniu rdzy
  BRUNOX® Turbo-Spray® gwarantuje całkowitą ochronę antykorozyjną, także w bardzo cienkich pustych przestrzeniach. Odpowiedzialna za to mieszanina węglowodorów gwarantuje zwartą powłokę ochronną o odpowiedniej grubości, aby wyprzeć jakąkolwiek wilgoć. Tworzy przezroczystą, nietwardniejącą powłokę, która w większości przypadków nie przeszkadza w użytkowaniu i nie musi być usuwana. (Wyjątek: malowanie). Zapewnia ochronę przed korozją (około 6 miesięcy) i ma działanie wodoszczelne.
 • Środek czyszczący
  BRUNOX® Turbo-Spray® wnika i usuwa plamy i zabrudzenia z brudu mineralnego i organicznego. Dzięki temu smoła, pył hamulcowy, pozostałości kleju, ślady potu mogą być łatwo usunięte. Przeznaczony do ochrony i czyszczenia aluminium, miedź, mosiądzu, powierzchni chromowanych i ocynkowanej blachy oraz stali nierdzewnej.
 • Spray kontaktowy
  BRUNOX® Turbo-Spray® ma bardzo niskie napięcie powierzchniowe i odpowiednią adhezję do metali, dzięki czemu zabezpiecza wszelkie szczeliny i powoduje że wilgoć, która już przeniknęła natychmiast zostanie wyparta. Nadaje się do ochrony przed korozją styków elektrycznych w inżynierii niskonapięciowej. Przed opryskaniem sprzętu elektrycznego lub elektronicznego należy wyłączyć urządzenia. Bardzo wysoka wytrzymałość dielektryczna (UD = 45KV / cm) umożliwia również zastosowanie w połączeniu z bardzo czułymi obwodami o wysokiej impedancji. Właściwość ta jest szczególnie przydatna w przypadku styków elektrycznych, dzięki czemu można zapobiegać zwarciom.

Brunox Turbo Spray przeznaczony jest do:

Konserwacji, czyszczenia, prac naprawczych, produkcji, zabezpieczenia w trakcie przechowywania i transportu – maszyn, precyzyjnych narzędzi, półproduktów i gotowych produktów wykonanych z metalu, wszelkich pojazdów i narzędzi elektrycznych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BRUNOX TURBO SPRAY 5 L płyn”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *