Uszczelniacze i płukanki chłodnicy

Masz problem z wyciekającym płynem chłodniczym? Czytaj dalej...

Uszczelniacze i płyny do chłodnic samochodowych

Jeżeli zauważysz, że w Twoim samochodzie ubywa płynu chłodniczego, nie powinieneś bagatelizować sprawy. Nie zawsze wiąże się to z koniecznością wymiany chłodnicy w naszym aucie. Możemy zastosować uszczelniacz do chłodnicy, który zlikwiduje wyciek.

W jakich sytuacjach stosujemy uszczelniacz do chłodnicy?

Jeżeli podczas parkowania zauważymy plamy na podłożu, a temperatura płynu chłodzącego wzrasta, jest to znak, że należy przyjrzeć się układowi chłodniczemu. Jest to szczególnie istotne, jeżeli podróżujemy pojazdem na długich trasach lub po autostradzie.

Zaniedbanie lub zbagatelizowanie awarii układu chłodniczego może skutkować przegrzaniem się jednostki napędowej, przepalenia uszczelni pod głowicą, a w skrajnych przypadkach nawet do zatarcia silnika.

Jak zlikwidować wyciek w układzie chłodniczym?

Zamiast czekać, aż awaria będzie naprawdę poważna, warto skorzystać z prostego rozwiązania, które może znacząco przedłużyć żywotność układu chłodzącego w naszym samochodzie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo duży wybór uszczelniaczy do chłodnic. Są to preparaty, które skutecznie niwelują niewielkie wycieki oraz ubytki w chłodnicy bez konieczności interwencji mechanika. Nie powodują one skutków ubocznych i idealnie nadają się do uszczelniania chłodnicy.

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić również inne preparaty przeznaczone do chłodnic takie jak odkamieniacze lub płyny do płukania chłodnic.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7