Szpachle, żywice, włókna i maty szklane

Potrzebujesz wypełnić ubytek w karoserii Twojego samochodu? Czytaj dalej...

Szpachle samochodowe

Mimo, że chcielibyśmy tego uniknąć, uszkodzenia w karoserii naszych pojazdów czasem się zdarzają. Nie musimy jednak martwić się na zapas, gdyż możemy je z powodzeniem zatuszować i sprawić, aby nie były widoczne. Jest to możliwe dzięki naszej szerokiej ofercie szpachli samochodowych, które znajdziecie Państwo poniżej.

Jak działają szpachlówki samochodowe?

Szpachle samochodowe to masy, które umożliwiają uzupełnienie ubytków, rys oraz nierówności na powierzchni karoserii samochodu. Przydają się one nie tylko do drobnych korekt przy pojazdach, ale również licznych prac wykończeniowych. Są łatwe w obsłudze, a po utwardzeniu staja się odporne na działanie wielu czynników takich jak kwasy czy rozpuszczalniki. W naszej ofercie znajdą Państwo liczne rodzaje szpachli samochodowych, aby móc dopasować je do swoich potrzeb.

Ważne jest to, aby zwrócić uwagę na czas schnięcia szpachli motoryzacyjnej. Należy również stosować się do instrukcji od producenta, aby być pewnym, że masa utwardzi się tak jak powinna.

Rodzaje szpachli samochodowych

Poniżej znajda Państwo najpopularniejsze rodzaje szpachli samochodowych, aby móc dopasować je do swoich potrzeb. Do najpopularniejszych rodzajów zaliczamy:

  • Szpachla uniwersalna. Jest podstawowym produktem, który nadaje się do pokrywania różnego rodzaju powierzchni. Dzięki temu możemy dostosować je do naszych potrzeb. Świetnie przyczepiają się do podłoża.
  • Szpachla z dodatkiem włókien szklanych. Dzięki dodatkowi włókna szklanego ten rodzaj szpachli posiada bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną. Jest również dużo twardsza, dlatego należy używać jej w niewielkich ilościach na miejsca, które wymagają zwiększonej wytrzymałości.
  • Szpachla natryskowa. Jest idealna do nakładania na duże powierzchnie za pomocą urządzeń natryskowych. Schnie krótko, a także bardzo łatwo się ja szlifuje.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroka gamę lakierów w sprayu oraz farb, które ułatwia prace wykończeniowe przy pojazdach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21