Pasty do mycia rąk

Skuteczne preparaty do mycia silnie zabrudzonych rąk dla mechaników. Sprawdź!

Pasty i żele BHP do mycia rąk idealnie sprawdzają się w przydomowych garażach oraz profesjonalnych warsztatach samochodowych

Radzą sobie nawet z najsilniejszymi zabrudzeniami, takimi jak smary czy oleje samochodowe. Oferujemy szeroki wybór skutecznych past do mycia rąk dla mechaników. Do warsztatu nasi klienci decydują się również na ręczniki papierowe w rolce przemysłowej lub czyściwo bawełniane białe.

Czynności wykonywane każdego dnia przez mechanika, takie jak naprawa silnika, zawieszenia samochodu, układu hamulcowego i wydechowego, wymiana ogumienia, czy prace blacharsko – lakiernicze wiążą się z szeregiem zabrudzeń – zwłaszcza dłoni. Ręce mogą ulec zanieczyszczeniu między innymi smarem, olejem silnikowym, sadzą i tłustymi osadami ze spalin, olejem przekładniowym ze skrzyni biegów, zaschniętym błotem, plamami po płynie chłodniczym, kurzem, płynem hamulcowym czy wspomagania układu kierowniczego. Szereg napraw wymaga zachowania odpowiedniej czystości przez mechanika. Przykładowo, zabrudzenie paska rozrządu lub paska wieloklinowego smarem czy olejem silnikowym może się przyczynić do jego trwałego uszkodzenia. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku opon, silnika, wtryskiwacza czy turbosprężarki. Warto wspomnieć tutaj także o tym, że tłuste zabrudzenia, jakie utrzymują się przez długi czas na dłoniach mechanika mają negatywny wpływ na skórę i mogą się przyczyniać do rozwoju chorób skórnych oraz alergii. Wszystko to sprawia, że na wyposażeniu każdego warsztatu samochodowego powinna się znajdować specjalna pasta do mycia rąk dla mechaników.

Jakie zastosowanie posiada pasta BHP?

Doskonale poradzi sobie z usuwaniem uporczywych zabrudzeń z dłoni. Najlepsza pasta do mycia rąk to taka, która zawiera w składzie zarówno detergenty, jak i dodatki o właściwościach ściernych. Pasta do czyszczenia rąk ścierna w czasie mycia wnika głęboko w pory skóry pozwalając usunąć plamy po smole lub przepalonym oleju. Pasta BHP detergentowa jest bardzo łatwa w użyciu. Wystarczy rozprowadzić ją po dłoniach i kilkukrotnie potrzeć nimi o siebie. Nadmiar produktu można z łatwością usunąć przy pomocy wody lub papierowego ręcznika. Pasta do mycia rąk z dozownikiem w tubce charakteryzuje się także długim okresem przydatności do użytku. Wybierając produkt, jakim jest pasta BHP w żelu, należy się upewnić, że posiada ona stosowne certyfikaty. Jedynie wówczas można mieć pewność, że jest w pełni bezpieczna dla skóry.

Żel BHP do mycia silnie zabrudzonych rąk – gdzie kupić?

W naszym internetowym sklepie motoryzacyjnym znajdziesz odpowiednie preparaty do mycia silnie zabrudzonych rąk. Czym zmyć smar/olej/silne zabrudzenia z dłoni? Z pomocą przychodzą wyroby typu pasta BHP do rąk ze ścierniwem, dodatkiem trocin lub piasku. Nowością na rynku jest mydlana pasta BHP.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13