TECHNICQLL Uszczelniacz do chłodnic samochodowych z dodatkiem srebra

8,45  brutto

  • Likwidacja niewielkich nieszczelności w układzie chłodzenia
  • produkt o bardzo wysokiej „czystości”
  • zawartość nanosrebra
  • nie zapycha układu chłodzenia
  • odporny na rozkład biologiczny

Na stanie

SKU: TE495 Kategoria: Producent:

Opis

Nowoczesny, bardzo skuteczny uszczelniacz zawierający nanocząsteczki proszku czystego srebra oraz specjalne środki wypełniające i uszczelniające

Przeznaczony jest do bardzo szybkiego usuwania wycieków w chłodniach, nagrzewnicach, blokach i głowicach silników, a także w elastycznych połączeniach układów samochodowych.

 

Jak uszczelnić chłodnicę samochodową?

Zawartość opakowania wsypać do wlewu układu chłodzenia (silnik zimny), a następnie uruchomić silnik. Pozostawić uruchomiony silnik przez około 15 minut, aby pompa rozprowadziła preparat po całym układzie chłodzenia. Preparat wraz z krążącym płynem chłodzącym samoczynnie odnajdzie i trwale zniweluje wyciek. Pojemność opakowania wystarczy do układów chłodzenia zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych. W niektórych typach układu chłodzenia wlew płynu chłodzącego znajduje się w zbiorniczku wyrównawczym, gdzie nie ma jego obiegu. W takim przypadku nie wolno wsypywać preparatu wprost do zbiornika, gdyż może nastąpić miejscowe zżelowanie i zatkanie przewodów. Wówczas należy opróżnić układ chłodzący, rozpuścić uszczelniacz w zimnym płynie chłodzącym i tak powstałą mieszaniną napełnić chłodnice.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „TECHNICQLL Uszczelniacz do chłodnic samochodowych z dodatkiem srebra”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *