Moje Auto Nano Silver Absorber zapachów 650 ml DEZODORYZACJA

15,40  brutto

 • Nanocząsteczkowa technologia – likwiduje źródła powstawania przykrych zapachów
 • Pochłania nieprzyjemne zapachy, w samochodzie ładnie pachnie
 • Wyraźna poprawa samopoczucia dzięki świeżości powietrza

Na stanie

EAN: 5905694007043

Opis

Absorber zapachów Moje Auto Nano Silver to nowoczesny preparat do dezodoryzacji wnętrz

W przeciwieństwie do standardowych produktów absorbuje zapachy z powietrza, nie mieszając ich z silnym własnym zapachem. Zawiera aktywne cząsteczki nanosrebra. Zapewnia świeżość i pochłanianie nieprzyjemnych zapachów przez długi czas, skutecznie likwidując źródła ich powstania.

Nano Silver to unikalna technologia wykorzystująca nanocząsteczki o wymiarach mniejszych niż 100 nm (nanometrów), posiadające właściwości absorbujące i dezodoryzujące.

Zmagasz się z uporczywym zapachem w aucie? Moje Auto Nano Silver Absorber zapachu 650 ml pomoże Ci pozbyć się problemu. Jego unikalna technologia wykorzystuje nanocząsteczki posiadające doskonałe właściwości absorbujące i dezodoryzujące. Preparat nie maskuje brzydkich zapachów, ale skutecznie je pochłania, likwidując źródło ich powstawania. Gwarantuje doskonałą świeżość, skutecznie pozbywając się uporczywego problemu.

 

Skuteczna dezodoryzacja w 5-ciu krokach

 1. WSTRZĄŚNIJ POJEMNIKIEM
  Z uwagi na swój skład, preparat Moje Auto Nano Silver Absorber zapachu 650 ml należy dokładnie wymieszać przed użyciem. W tym celu chwyć stabilnie butelkę i porządnie nią wstrząśnij. Środek nabierze odpowiedniej konsystencji i będzie gotowy do użytku.
 2. ODBLOKUJ ATOMIZER
  Przekręć końcówkę atomizera w celu odblokowania spustu. Blokada pozwala zabezpieczyć produkt przed niekontrolowanym rozpryskiem.
 3. ROZPYL NA POWIERZCHNIĘ
  Naciskając spust atomizera, rozpyl preparat na powierzchni. Spryskaj nim całą powierzchnię. Moje Auto Nano Silver Absorber zapachu 650 ml skutecznie pozbędzie się przykrych zapachów. Pamiętaj również o tym, by stosować go systematycznie.
 4. POCZEKAJ AŻ WYSCHNIE
  Po rozpyleniu środka na powierzchni należy pozwolić mu działać. Poczekaj więc, aż powierzchnia wyschnie. W tym czasie zawarte w produkcie nanocząsteczki zwiążą nieprzyjemne zapachy, a wnętrze odzyska swoją świeżość.
 5. ZABLOKUJ ATOMIZER I SCHOWAJ PRODUKT
  Po zakończeniu prac zablokuj atomizer, przekręcając jego końcówkę na funkcję „off”. Następnie odłóż produkt w bezpiecznym miejscu. Przechowuj środek w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i poza zasięgiem dzieci.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Nano Silver Absorber zapachów 650 ml DEZODORYZACJA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *