SHELL

Poznaj markę Shell! Czytaj więcej…

Oleje Shell

Marka Shell powstała ponad 100 lat temu, jako firma transportująca naftę na Daleki Wschód. Pochodząca z Londynu, początkowo zajmowała się sprzedażą antyków oraz drogocennych muszli morskich – stąd niepowtarzalne logo firmy.

Shell jest jednym z głównych dostawców środków smarnych na świecie. W ofercie firmy znajdziemy wysokiej klasy oleje, a także smary. Dzięki najnowszym technologiom realizowanym przez markę możemy spodziewać się najwyższego poziomu ochrony silnika.

Oleje syntetyczne Shell

W ofercie olejów syntetycznych Shell możemy znaleźć produkty z linii Helix. Są to oleje o zróżnicowanej charakterystyce, które sprostają oczekiwaniom nałożonym zarówno przez właścicieli kilkuletnich pojazdów, jak i starszych samochodów.

W asortymencie posiadamy również oleje Shell Helix Ultra, które bazują na gazie ziemnym i posiadają świetne właściwości. Poleca się je do używania zwłaszcza w jednostkach napędowych, które ulegają dużym obciążeniom. Produkty z tej linii pozwalają na sprawną pracę oraz bardzo dobrą ochronę poszczególnych części pojazdów.

Jeżeli poszukujesz produktów marki Shell, powinieneś zapoznać się z ofertą naszej hurtowni motoryzacyjnej AltiGroup. Posiadamy bogaty asortyment zarówno produktów Shell, jak i innych olejów samochodowych, dzięki czemu zyskujesz pewność, że znajdziesz to, czego poszukujesz.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11