Usuwanie osadu mineralnego

Zacieki na szybie lub lakierze Twojego samochodu? Pozbądź się ich szybko i skutecznie!

Usuwanie osadu mineralnego z szyb i lakieru

Powstawanie nieestetycznych zacieków i osadów na powierzchni naszego auta to problem wielu kierowców. Niestety najczęściej nie da się ich uniknąć. Pojawiają się po myciu samochodu wodą wodociągową, a także na skutek deszczu czy śniegu. Na szczęście w naszym sklepie internetowym możesz nabyć odpowiednie środki, które pomogą Ci pozbyć się takich zabrudzeń.

Water spots – co to?

Osady mineralne, czyli water spots są rezultatem wysychania kropli deszczu, a także wody na powierzchni naszego samochodu. Podczas deszczowych miesięcy pojawiają się również koło wycieraczek na szybach. Wyglądają nieestetycznie i utrudniają kierowanie autem. Możemy je rozpoznać po charakterystycznych owalnych plamach, które posiadają białą obwódkę.

Jak usunąć zacieki z wody po myciu auta?

Jeżeli chcesz skutecznie i szybko usunąć zacieki powstające po myciu auta, sięgnij po jeden z naszych środków do usuwania osadów mineralnych! Na szczególną uwagę zasługuje RR Customs Water Spot Remover Gel, który dzięki swojej formule nie ścieka z lakieru i ułatwia czyszczenie. Nanieś niewielką ilość środka na zabrudzoną powierzchnie, a następnie wcieraj środek za pomocą gąbki, aż do usunięcia osadu. Na koniec spłucz czyszczone miejsca. Formuła kosmetyków do usuwania osadów zapobiega ich ponownemu tworzeniu się, a także chroni lakier.

Zastanawiasz się, jak usunąć naklejki z szyby samochodowej? Będzie to bardzo proste, jeżeli użyjesz preparatu do usuwania naklejek CLINEX Anti Spot!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.