K2 TURBO pasta woskowa lekkościerna 120 g

7,47  brutto

Na stanie

Opis

K2 TURBO Polishing Compound pasta woskowa lekkościerna do lakieru

Kultowa, znana od pokoleń pasta do pielęgnacji lakieru samochodowego. Obowiązkowy produkt dla każdego, kto zaczyna przygodę z autokosmetyką. Długa obecność na rynku oraz regularne ulepszenia sprawiają, że K2 Turbo to produkt nadający się do użycia zarówno na starszych jak i nowoczesnych lakierach samochodowych.

Jakość sprawdzona i potwierdzona przez milionów zadowolonych użytkowników w 90 krajach świata.

Dzięki zaawansowanej recepturze, opartej na nanocząsteczkach K2 NANOTECH, doskonale usuwa drobne zarysowania, zwietrzały lakier, plamy olejowe, asfalt i resztki po owadach. Łatwo się nakłada, nie wymaga wysiłku przy polerowaniu. Nadaje lakierowi połysk i podkreśla kolor. Idealna do wszystkich typów lakierów: akrylowych, metalizowanych oraz perłowych.

PRODUKT Z ATESTEM wydany przez PZH w Warszawie. Wyróżniony nagrodami na prestiżowych międzynarodowych targach wynalazków i innowacji m.in. w Jenie (Niemcy), Brukseli, (Belgia), Seulu (Korea Południowa).

W przypadku poważnych zarysowań lakieru rekomendujemy dedykowaną pastę do usuwania rys K2 ULTRA CUT, mleczko K2 VENOX lub korektę lakieru za pomocą maszyny polerskiej i past polerskich K2 LUSTER.

SPOSÓB UŻYCIA:

Umyć i osuszyć karoserię.
Kolistymi ruchami nanieść cienką warstwę K2 TURBO przy pomocy miękkiej szmatki.
Po wyschnięciu (30 sekund) polerować do uzyskania połysku czystą miękką szmatką.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „K2 TURBO pasta woskowa lekkościerna 120 g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *