Oleje i smary do kosiarek, pił i kos

Oleje silnikowe do kosiarek i kos spalinowych, oleje do smarowania łańcucha oraz smary do głowic

Każdy silnik spalinowy wymaga odpowiedniego smarowania podczas pracy, aby nie doprowadzić do zatarcia. Dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy markowe oleje do sprzętu ogrodniczego: kosiarek, pił i kos spalinowych. Jest to grupa produktów dedykowana do pracy w ciężkich warunkach, nawet podczas kilkugodzinnej pracy. Dodatkowo stanowią ochronę antykorozyjną elementów silnika.

Osobną grupę produktów stanowią smary do łańcuchów pilarek oraz smary do głowic kos i podkaszarek. Zwiększają przyczepność łańcucha. Dzięki właściwemu smarowaniu przedłużamy trwałość naszych urządzeń. Oleje do smarowania prowadnic łańcuchów pił, do mieszanki paliwowej silników 2T oraz oleje do silników spalinowych 4T.

Kosiarki spalinowe tak samo jak samochody do sprawnego pracowania silnika potrzebują dobry olej silnikowy. Wszystkie urządzenia wyposażone w silnik spalinowy wymagają odpowiedniego smarowania. Dobry olej do kosiarki czyści, konserwuje, chroni przed korozją, odprowadza ciepło oraz najważniejsze – smaruje ruchome elementy wewnątrz silnika. W naszym sklepie motoryzacyjnym znajdziesz oleje dedykowane do kosiarek dwusuwowych oraz czterosuwowych. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać poziom oleju w kosiarce! Zalecana jest wymiana oleju w kosiarce przed sezonem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 25