Oleje hydrauliczne i przemysłowe

Szukasz odpowiedniego oleju hydraulicznego? Czytaj dalej...

Oleje dla rolnictwa i przemysłu Oleje hydrauliczne to niezbędny składnik umożliwiający prawidłowe działanie niektórych urządzeń, np. maszyn przemysłowych. Pozwalają one wykonywać w odpowiedni sposób działania większym urządzeniom takim jak maszyny rolnicze czy sprzęt drogowy. W naszym sklepie AltiGroup znajdziesz zaawansowane oleje hydrauliczne i przemysłowe, które umożliwią prawidłowe działanie maszyn. Jaki olej hydrauliczny wybrać? Oleje hydrauliczne to substancje, których zadaniem jest zamiana energii cieczy i siłę mechaniczną. Wykorzystuje się je również jako ochronę dla konstrukcji, wykorzystuje w układach hamulcowych oraz wszędzie tam, gdzie występują duże przeciążenia. Ze względu na ich szerokie zastosowanie, możemy spotkać się z wieloma rodzajami olejów przemysłowych.

Podczas wyboru oleju hydraulicznego powinniśmy zwrócić uwagę na trzy zasadnicze parametry: lepkość, klimat oraz warunki pracy.

W naszej strefie klimatycznej najczęściej stosujemy oleje o lepkości 46 podczas ciepłych miesięcy. W miesiącach zimowych często wybiera się ten o lepkości 32. Jeżeli chodzi o warunki pracy, wyróżniamy takie klasy jak olej hydrauliczny HL-68, HLP oraz HV. Oleje klasy HL doskonale sprawdzają się do pracy w stałych warunkach pracy takich jak zamknięte pomieszczenia. Coraz częściej jednak sięga się również po oleje innych klas, które umożliwiają efektywną pracę maszyn także w zmiennych warunkach zewnętrznych. Oleje przemysłowe i hydrauliczne w AltiGroup W naszym sklepie można znaleźć szeroki wybór olejów hydraulicznych różnych klas i parametrów. Posiadamy także wiele innych produktów przemysłowych i motoryzacyjnych, które sprawdzą się w pojazdach oraz maszynach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22