ARMOR ALL Leather Ściereczki do powierzchni skórzanych 20 szt.

14,71  brutto

  • Matowe wykończenie
  • Trwała ochrona
  • EKOLOGICZNE – W 100% wolne od plastiku

Na stanie (może być zamówiony)

EAN: 5020144846727

Opis

Armor All Leather – Ściereczki do jednoetapowego czyszczenia skórzanych powierzchni

Jesteś w podróży? Wypróbuj ściereczki Armor All Leather Wipes. Dzięki wygodnemu rozmiarowi, można przechowywać je w schowku. Ściereczki Armor All Wipes łączą w sobie cechy tych samych wspaniałych produktów, które znasz, ale w wygodniejszej i łatwiejszej w użyciu aplikacji. Ściereczki do skóry są doskonałe, ponieważ są szybkie i łatwe w użyciu, zapewniając jednoetapowe czyszczenie i ochronę powierzchni skórzanych. Zostały specjalnie opracowane do bezpiecznego i skutecznego czyszczenia z brudu i ziemi.

Zamykane opakowanie utrzymuje wilgoć i zapewnia długi okres użytkowania. Bezsmugowe wykończenie dla nieskazitelnego wyglądu. Szybkie i łatwe w użyciu. Bezpieczne dla wszystkich skórzanych powierzchni oraz każdego elementu wewnątrz pojazdu. Łatwe do przechowywania w kieszeniach drzwi, schowku na rękawiczki itp. Czyszczą ekspresowo. Idealne w przypadku trudnego do usunięcia brudu.

Szybki i łatwy sposób na czyszczenie, pielęgnacja i ochronę skóry samochodowej. Te wyjątkowo wytrzymałe ściereczki do skóry zostały specjalnie opracowane, aby bezpiecznie i skutecznie czyścić brud i zabrudzenia, jednocześnie chroniąc przed rozlaniem i plamami.

 

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE UŻYTKOWANIA

  1. Wytrzyj powierzchnię do czysta za pomocą Armor All Ściereczek LEATHER do skóry, aby zachować wygląd i ochronę.
  2. Wyrzuć ściereczkę do kosza. Nie spłukuj.

UWAGA Używać tylko zgodnie z zaleceniami. Nie do użytku osobistego. Nie stosować na podłogach, elementach sterujących pojazdu (pedały, uchwyty, kierownice), ławkach lub siedzeniach rowerowych, oponach rowerowych, bębnach hamulcowych i innych powierzchniach, na których śliskość może być niebezpieczna. Nie stosować na lub w pobliżu przezroczystych plastikowych lub pleksiglasowych powierzchni lub szkle (może powodować rozmazywanie).

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ARMOR ALL Leather Ściereczki do powierzchni skórzanych 20 szt.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *