Moje Auto Wosk na mokro atomizer 750 ml

11,57  brutto

 • Skutecznie i szybko przywraca połysk,
 • Do stosowania na mokry lakier,
 • Przyspiesza wysychanie karoserii,
 • Bezpieczny i szybki w stosowaniu.

Na stanie

EAN: 5905694007012

Opis

Najnowsza formuła wosku nabłyszczającego stosowana na mokry lakier, o potrójnym działaniu. Przyspiesza wysychanie samochodu po umyciu, doskonale nabłyszcza lakier, przywraca naturalny połysk, chroni przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Szybki, skuteczny w działaniu, gwarantuje utrzymanie lakieru w doskonałym stanie. Może być stosowany do wszystkich rodzajów lakieru.

Najnowsza formuła wosku nabłyszczającego stosowana na mokry lakier, o potrójnym działaniu. Przyspiesza wysychanie samochodu po umyciu, doskonale nabłyszcza lakier, przywraca naturalny połysk, chroni przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Szybki, skuteczny w działaniu, gwarantuje utrzymanie lakieru w doskonałym stanie. Może być stosowany do wszystkich rodzajów lakieru.

Wosk na mokro Moje Auto to najnowsza formuła wosku nabłyszczającego stosowana na mokry lakier, o potrójnym działaniu. Jego zaletą jest możliwość stosowania natychmiast po umyciu auta. Nie musisz czekać, aż wyschnie, co znacznie skraca czas Twojej pracy nad czystością i blaskiem karoserii Twojego samochodu.

Przyspiesza wysychanie samochodu po umyciu – można stosować go na mokrą powierzchnię karoserii, dzięki czemu mycie samochodu i pielęgnacja karoserii zajmują znacznie mniej czasu. Doskonale nabłyszcza lakier, przywraca naturalny połysk, chroni przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Szybki, skuteczny w działaniu, gwarantuje utrzymanie lakieru w doskonałym stanie. Idealnie sprawdza się w codziennej pielęgnacji samochodu.  Może być stosowany do wszystkich rodzajów lakieru. Wosk na mokro Moje Auto może być również używany do nabłyszczenia czystej i suchej karoserii. Nie spryskiwać szyb.

Jeśli Twój lakier nie prezentuje się zbyt dobrze i chcesz przywrócić mu naturalny blask, zastosuj Moje Auto Wosk na mokro! To szybki i skuteczny sposób na przywrócenie blasku każdej karoserii. Ponieważ stosuje się go na mokry lakier, znacznie skraca to czas niezbędny na prawidłową pielęgnację pojazdu. Dodatkowo Moje Auto Wosk na mokro skutecznie chroni lakier przed czynnikami zewnętrznymi. Jeśli więc nie masz czasu na profesjonalne woskowanie lakieru, sięgnij po szybki w użyciu wosk na mokro marki Moje Auto! Dzięki temu preparatowi, szybko przywrócisz naturalny kolor i blask swojego auta!

 

Jak stosować Moje Auto wosk na mokro?

 1. UMYJ SAMOCHÓD
  Moje Auto Wosk na mokro nakładamy na czysty lakier, a więc przed zastosowaniem preparatu musisz umyć dokładnie samochód. Warto przy myciu zwrócić również uwagę na to, aby skutecznie usunąć wszelkie zabrudzenia, w tym również te spowodowane przez owady. Tak oczyszczony lakier będzie lepiej się prezentował po nabłyszczeniu.
 2. SPŁUCZ AUTO CZYSTĄ WODĄ
  Po wyczyszczeniu auta należy dokładnie spłukać je czystą wodą. Dobrze gdyby płukanie zostało przeprowadzone myjką ciśnieniową. Niemniej jednak również wężem ogrodowym można obficie i dokładnie opłukać auto. Najlepiej wykonać to dwukrotnie, by mieć pewność, że na lakierze nie ma pozostałości po szamponie.
 3. SPRYSKAJ MOKRY LAKIER
  Jeszcze mokry lakier pokryj preparatem Moje Auto Wosk na mokro. Zwróć uwagę, by spryskiwać karoserię równomiernie. Pokrywając karoserię woskiem na mokro, pamiętaj, aby nie stosować go na szyby. Zabieg ten należy wykonywać partiami, ponieważ wosk na mokro wymaga dotarcia. Zaczynamy więc od górnych partii, a następnie schodzimy niżej, omijając szyby samochodowe.
 4. WYTRZYJ DO SUCHA
  Powierzchnię pokrytą woskiem na mokro należy osuszyć za pomocą miękkiej szmatki. Doskonale w tej roli sprawdzą się ścierki z mikrofibry. Wycierając lakier, wcieramy wosk oraz nabłyszczamy karoserię. W ten sposób lakier szybko wysycha i natychmiast odzyskuje naturalny blask oraz intensywny kolor.
 5. ZASTOSUJ JAKO DODATKOWY ŚRODEK NABŁYSZCZAJĄCY
  Moje Auto Wosk na mokro możesz również zastosować do nabłyszczania suchej karoserii. Pamiętaj jednak, by nakładać go tylko na czysty lakier! Wystarczy spryskać nim powierzchnię, a następnie przetrzeć do sucha mikrofibrą, aby auto odzyskało swój połysk i intensywne barwy! Moje Auto Wosk na mokro to super szybki i skuteczny preparat, dający natychmiastowe efekty!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Wosk na mokro atomizer 750 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *