MOJE AUTO Preparat do konserwacji tapicerki skórzanej 400 ml

16,68  brutto

Przywraca połysk
Nadaje jej elastyczność
Zabezpiecza przed zabrudzeniami

Na stanie

EAN: 5905694001232

Opis

Delikatny i skuteczny preparat do konserwacji tapicerki skórzanej. Po wyczyszczeniu środkiem skóra staje się delikatna i miękka w dotyku, a jednocześnie zabezpieczona przed wilgocią i bardziej odporna na wszelkie zabrudzenia. Zapobiega korozji biologicznej (rozpadowi na skutek działania bakterii i grzybów) i przywraca pierwotny wygląd.

 

Jak zakonserwować tapicerkę skórzaną w samochodzie za pomocą preparatu Moje Auto?

Krok 1
WSTRZĄŚNIJ PREPARAT
Przed użycie produktu należy dokładnie wymieszać jego składniki. W tym celu wstrząśnij preparatem, trzymając stabilnie pojemnik w dłoniach.

Krok 2
WYKONAJ TEST W MAŁO WIDOCZNYM MIEJSCU
Zanim naniesiesz preparat na całą skórę, przetestuj jego działanie w mało widocznym miejscu. Na niewielki fragment tapicerki nanieś odrobinę środka i obserwuj reakcję. Jeśli nic niepokojącego się nie dzieje, możesz z powodzeniem przejść do kolejnych kroków.

Krok 3
NANIEŚĆ PREPARAT NA TAPICERKĘ
Jeśli test wypadł pozytywnie, należy nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię za pomocą miękkiej szmatki. Po naniesieniu produktu rozprowadzamy go przez chwilę, wykonując koliste ruchy.

Krok 4
PRZETRZYJ SUCHĄ SZMATKĄ
Po rozprowadzeniu preparatu na tapicerce należy przetrzeć czyszczoną powierzchnię czystą i suchą szmatką. Pozwoli to zebrać ewentualny nadmiar preparatu i delikatnie wypolerować skórę. Po zabiegu będzie ona delikatna i przyjemna w dotyku.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MOJE AUTO Preparat do konserwacji tapicerki skórzanej 400 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *