VERSACHEM PLASTIC WELDING Klej do plastików 25ml

18,93  brutto

Na stanie

SKU: VE47809 Kategorie: , Producent:

Opis

Klej do plastików 25ml VERSACHEM PLASTIC WELDING

 

Klej do profesjonalnego łączenia wszelkiego rodzaju powierzchni, szczególnie plastików. Posiada unikalne składniki używane przy produkcji plomb dentystycznych, co pozwala uzyskać najwyższą jakość i trwałość wiązania. Łączy ze sobą “na zawsze” większość plastików i tworzyw sztucznych, metali a także ceramikę, porcelanę, włókno szklane, szkło, drewno i wiele innych materiałów. Zaczyna wiązać już po 4 minutach. Po 15 minutach można poruszać klejonymi przedmiotami.

Pełną wytrzymałość uzyskuje już po 1 godzinie. Po 24 godzinach spoina wytrzymuje 238 atmosfer (246kg/cm2). W temperaturze poniżej +13° C czas utwardzania ulega wydłużeniu. Odporność temperaturowa od -40°C do +93°C. Jest wodoodporny. Doskonale wypełnia drobne szczeliny. Nie wiąże plastików wykonanych z polietylenu i polipropylenu. Przechowywać w temp. od +1°C do +24°C.

 

Sposób użycia:

  •  Przed użyciem klejone powierzchnie nie wymagają specjalistycznego przygotowania, wystarczy, że będą suche, czyste lekko zmatowione.
  • Specjalny typ dozownika pozwala na precyzyjne odmierzenie obu składników.
  • Należy odłamać końcówkę strzykawki, wycisnąć żądana ilość epoksydu, cofnąć tłoczek, dokładnie wymieszać za pomocą łopatki i nanieść na klejoną powierzchnię.
  • Po użyciu wytrzeć do czysta końcówki strzykawki.
  • Strzykawkę należy zamykać zawsze w ten sam sposób, aby nie dopuścić do zmieszania się jednego składnika z drugim.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VERSACHEM PLASTIC WELDING Klej do plastików 25ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *