Moje Auto Szampon samochodowy bez wosku koncentrat 1000 ml

9,62  brutto

Na stanie

EAN: 5905694001270

SKU: 19-029 Kategorie: , Producent:

Opis

Szampon samochodowy Moje Auto bez wosku 1 L to uniwersalny preparat przeznaczony do samodzielnego, regularnego mycia karoserii samochodów

Łatwy w dozowaniu – praktyczny w stosowaniu, bez problemu odmierzysz odpowiednią ilość szamponu. Stałe mycie pozwala na zachowanie pierwotnego blasku lakieru samochodu. Jest doskonałą alternatywą dla domowych sposobów, które przyczyniają się do utraty koloru i blasku lakieru samochodowego. Bardzo wydajny – starcza nawet do 30 myć, już niewielka ilość umożliwia bezproblemowe umycie samochodu i usunięcie trudnych zabrudzeń, świetnie radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami i osadami. Można go stosować nawet zimą do usuwania trudnego brudu – błota i soli. Ulega biodegradacji – jego stosowanie nie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

Usuwa trudne zabrudzenia. Łatwy w dozowaniu. Super koncentrat wystarcza do 30 myć. Mycie samochodu to rutyna, która wymaga jednak odpowiednich przemyśleń. Aby odpowiednio zadbać o swój samochód, warto sięgać po preparaty bezpieczne i wydajne. Moje Auto Szampon Samochodowy bez wosku to produkt, który sprawdzi się przy regularnym myciu zarówno w lecie, jak i zimie! Jego specjalna formuła jest bezpieczna nie tylko dla lakieru, ale także i dla środowiska. Mimo swojej delikatności jest bezwzględny dla brudu. Usuwa nawet silne zabrudzenia, przez co cechuje się wysoką skutecznością nawet przy zastosowaniu małej dawki produktu. Ten wysoce skoncentrowany szampon, pomoże szybko usunąć wszelkie zabrudzenia z lakieru, pozostawiając go w nienagannej czystości.

 

Jak umyć karoserię szamponem bez wosku?

Będziesz potrzebować:

  • Moje Auto Szampon Samochodowy bez wosku
  • 2 wiadra – jedno na roztwór, drugie do płukania gąbki,
  • Miękką gąbkę do mycia karoserii,
  • Ciepłą wodę do przygotowania roztworu (10l),
  • Węża ogrodowego lub myjkę ciśnieniową,
  • Bieżącą wodę,
  • Irchową ściereczkę.

 

PRZYGOTUJ ROZTWÓR

Wstrząśnij pojemnik, aby dokładnie wymieszać preparat. Ponieważ Moje Auto Szampon Samochodowy bez wosku to silnie skoncentrowany środek myjący, który należy rozcieńczyć z wodą. W tym celu odmierz dwie pełne nakrętki (około 30 ml) szamponu i wlej go do 10 litrów ciepłej wody. Wymieszaj dokładnie, aby powstał roztwór myjący.

 

OPŁUCZ AUTO

Teraz opłucz auto bieżącą wodą, aby usunąć ewentualne zabrudzenia wierzchnie. Możesz do tego celu wykorzystać myjkę ciśnieniową, którą usuniesz również większe elementy błota. Jeśli nie masz myjki, z powodzeniem możesz sięgnąć po zwykły wąż ogrodowy. Kiedy auto zostanie obficie opłukane wodą, możesz przejść do kolejnego kroku.

 

UMYJ SAMOCHÓD

Teraz pora na mycie właściwe karoserii. Przygotuj drugie wiadro z czystą, letnią wodą. To w nim będziesz płukał gąbkę. Miękką gąbkę zanurz w roztworze myjącym i bez wyciskania przenieś ją na samochód. Mycie rozpoczynamy od górnych partii i myjemy element, po elemencie. Progi i nadkola myjemy zawsze jako ostatnie. Pamiętaj, by płukać gąbkę w czystej wodzie po każdorazowym umyciu około 1 m2 powierzchni.

 

SPŁUCZ POZOSTAŁOŚCI

Kiedy już umyjesz cały samochód preparatem Moje Auto Szampon Samochodowy bez wosku, czas na płukanie. Podobnie jak w płukaniu wstępnym, najlepiej sprawdzi się tu myjka ciśnieniowa, która skutecznie usunie pianę z zakamarków. Możesz również spłukać karoserię za pomocą węża ogrodowego. Po obfitym spłukaniu samochodu upewnij się, że wszelkie resztki roztworu zostały usunięte z lakieru.

 

OSUSZ LAKIER

Po takim myciu warto dokładnie osuszyć lakier za pomocą irchowej ściereczki. Wykazuje ona świetne właściwości chłonne, przez co szybko zbiera wodę z karoserii bez pozostawiania smug. Irchą skutecznie osuszysz również szyby, bez obaw o smugi. Ponieważ jest to szampon bez wosku, dokładne osuszenie auta ma kluczowe znaczenie dla uzyskania zadowalających efektów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Szampon samochodowy bez wosku koncentrat 1000 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *