Moje Auto Szampon samochodowy z woskiem koncentrat 1300 ml 30% GRATIS

10,85  brutto

 • Silnie skoncentrowany – wystarcza do 40 myć,
 • Tworzy woskową warstwę ochronną,
 • Skutecznie usuwa trudne zabrudzenia,
 • Przyjemny zapach słodkiej pomarańczy
 • Biodegradowalny.

Na stanie

EAN: 5905694001263

SKU: 19-027 Kategorie: , Producent:

Opis

Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o swój samochód, wybierz Moje Auto Szampon samochodowy z woskiem! To produkt, który nie tylko pomoże usunąć nawet trudne zabrudzenia, ale także dodatkowo zabezpieczy karoserię. Przy regularnym stosowaniu pozwoli zachować naturalny blask lakieru, tworząc na nim woskowy filtr ochronny. To łatwy w stosowaniu preparat, który spełnia dwie funkcje – myjącą oraz ochronną! Zamień swój dotychczasowy szampon samochodowy na Moje Auto Szampon samochodowy z woskiem!

 

Jak prawidłowo umyć auto szamponem z woskiem Moje Auto? Sposób użycia

Będzie potrzebować:

Moje Auto Szampon samochodowy z woskiem,
Dwa wiadra,
Ciepłą wodę,
Gąbkę do mycia samochodu,
Myjkę ciśnieniową lub wąż ogrodowy,
Irchowe ściereczki.

 • Krok 1
  SPŁUCZ AUTO WODĄ
  Aby przygotować auto do mycia, należy spłukać wstępnie zanieczyszczenia bieżącą wodą. Możesz wykorzystać do tego myjkę ciśnieniową lub wąż ogrodowy.
 • Krok 2
  PRZYGOTUJ ROZTWÓR MYJĄCY
  Przed użyciem należy wstrząsnąć butelkę z szamponem, a następnie przygotować roztwór myjący. W tym celu odmierzamy 30 ml szamponu (dwie pełne nakrętki) i mieszamy go z 10 l ciepłej wody. W drugim wiadrze przygotowujemy czystą wodę do płukania gąbki.
 • Krok 3
  UMYJ AUTO GĄBKĄ
  Za pomocą miękkiej gąbki wymyj auto. W tym celu zamocz gąbkę w roztworze myjącym, a następnie przenieś ją na karoserię. Samochód myjemy zawsze kolistymi ruchami, zaczynając od dachu, przez boczne partie, maskę i tył. Na końcu myjemy nadkola i nadproża. Pomiędzy myciem kolejnych partii płucz gąbkę w wiadrze z czystą wodą.
 • Krok 4
  SPŁUCZ AUTO CZYSTĄ WODĄ
  Po dokładnym wymyciu całego samochodu spłucz karoserię czystą wodą. Możesz to zrobić z użyciem węża ogrodowego albo myjki ciśnieniowej. Pamiętaj, aby dokładnie usunąć resztki piany wraz z zabrudzeniami. Płukanie zawsze rozpoczynaj od dachu, schodząc w niższe partie.
 • Krok 5
  WYSUSZ AUTO ŚCIERECZKĄ
  Za pomocą irchowej ściereczki dokładnie osusz auto. Wytrzyj karoserię do sucha, a zobaczysz, jak nabiera ona blasku dzięki zawartości wosku w szamponie. Stosując irchową ściereczkę, szybko usuniesz wodę z lakieru i szyb, pozostawiając powierzchnie bez smug.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Szampon samochodowy z woskiem koncentrat 1300 ml 30% GRATIS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *