Moje Auto Szyby 400 ml Pianka do czyszczenia szyb samochodowych w sprayu

10,17  brutto

 • Nie pozostawia smug
 • Zmniejsza osadzanie się pary
 • Nie wymaga długiego polerowania

Na stanie

EAN: 5905694001249

SKU: 19-025 Kategorie: , Producent:

Opis

Moje Auto Pianka do czyszczenia szyb samochodowych to uniwersalny środek do czyszczenia szyb w samochodzie

Dzięki swojej formule nie spływa z powierzchni, co pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie zabrudzeń. Można ją stosować zarówno na szyby, jak i reflektory, kierunkowskazy czy lusterka. Szybka i prosta w użytkowaniu pianka w aerozolu posiada również właściwości zmniejszające osadzanie się pary. Pozwala to znacznie poprawić widoczność i podnieść komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Piana cechuje się lekką konsystencją, a jej skoncentrowana formuła przekłada się na niezwykle właściwości produktu. Nie pozostawia smug i znacznie ułatwia proces czyszczenia.

Uniwersalny środek przeznaczony do czyszczenia szyb samochodowych, lusterek, reflektorów, lamp kierunkowskazów. Szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia organiczne, kurz, błoto, tłuszcz. Nie pozostawia smug. Doskonale usuwa kurz i jednocześnie zmniejsza osadzanie się pary na wewnętrznej stronie szyb samochodowych.

 

Jak skutecznie umyć szyby pianką Moje Auto?

 1. POTRZĄŚNIJ POJEMNIKIEM
  Moje Auto Pianka do czyszczenia szyb samochodowych to preparat zamknięty w pojemniku o wysokim ciśnieniu. W celu prawidłowego wymieszania się składników należy dokładnie wstrząsnąć produkt. Energiczne potrząśnięcie pojemnikiem przygotuje środek do prawidłowego użytkowania.
 2. NANIEŚ PREPARAT NA SZYBĘ
  Spryskaj preparatem całą powierzchnię szyby z odległości około 20 centymetrów. Nanoś środek, dokładnie pokrywając całą czyszczoną powierzchnię.
 3. Moje Auto Pianka do czyszczenia szyb samochodowych skutecznie usuwa zabrudzenia dzięki specjalnej formule. Aby preparat mógł wejść w reakcję z zabrudzeniami, należy pozostawić go na szybie przez kilkanaście sekund.
 4. Po odczekaniu kilku chwil należy czystą i suchą ściereczką zetrzeć pozostałość preparatu. Pianka związała już zabrudzenia, dzięki czemu po usunięciu jej szyba pozostanie czysta i lśniąca.
 5. WYPOLERUJ POWIERZCHNIĘ SUCHĄ SZMATKĄ
  Po usunięciu resztek preparatu należy przetrzeć szybę czystą i suchą ściereczką. Takie krótkie polerowanie nada jej blasku.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Szyby 400 ml Pianka do czyszczenia szyb samochodowych w sprayu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *