Spotmarker FLUO Pomarańczowy Lakier Fluorescencyjny w sprayu 500 ml

32,07  brutto

Na stanie

SKU: MT201493 Kategoria: Producent:

Opis

Profesjonalny pomarańczowy lakier fluorescencyjny w aerozolu Spotmarker Fluo Color Mark sprawdzi się do oznaczeń na budowie, wykopach, robotach drogowych, pomiarowych i geodezyjnych.

Pomarańczowy odblaskowy lakier do oznaczeń na budowie znajduje zastosowanie w branżach, takich jak budownictwo, energetyka, geodezja oraz drogownictwo. Lakier dla geodetów FLUOR posiada nowoczesną pokrywę z blokadą dyszy natryskowej, który skutecznie chroni przed przypadkową aplikacją farby oraz specjalny zawór umożliwiający aplikację “do dołu”. Tym, co go wyróżnia jest doskonała przyczepność, która sprawia, że z powodzeniem można go stosować również na powierzchnie wilgotne.

Pomarańczowy lakier fluorescencyjny w sprayu Spotmarket jest odporny na uderzenia, zadrapania i działanie substancji chemicznych oraz warunków atmosferycznych.

Gwarantuje intensywne oznaczenia widoczne przez około 6 – 9 miesięcy. Lakier fluorescencyjny Spotmarker charakteryzuje się również bardzo dobrymi właściwościami kryjącymi oraz intensywnym, nasyconym kolorem. Daje czyste, pozbawione zacieków oznaczenia. To wyrób ekologiczny, bezpieczny, który nie szkodzi zdrowiu. Przed użyciem, lakier należy dobrze wymieszać, potrząsając nim przez około 2 minuty. Zaleca się stosować go w temperaturze od 10 do 20 stopni Celsjusza.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Spotmarker FLUO Pomarańczowy Lakier Fluorescencyjny w sprayu 500 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *