TECHNICQLL Colos Force 25ml Klej montażowy MS POLIMER

14,23  brutto

  • Super mocny klej montażowy
  • Elastyczny
  • Sklei wszystko
  • Chwyta natychmiast bez podpierania
  • Na każde warunki atmosferyczne
  • Można malować

Na stanie

EAN: 5902051500445

SKU: TE445 Kategorie: , Producent:

Opis

TECHNICQLL Colos Force 25ml

Zapewnia natychmiastowy chwyt bez konieczności podpierania. Dzięki wyjątkowo wysokiej sile idealnie sprawdza się przy montażu ciężkich, wielkogabarytowych elementów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Wszechstronny – idealnie do każdej powierzchni i materiału. Spoina pozostaje elastyczna i trwała, odporna na grzyby i pleśnie, ekstremalne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV i temperatury od -40°C do +100°C. Skuteczny nawet przy klejeniu wilgotnych powierzchni.

Bez problemu sklei takie materiały jak m.in: Metal, Kamień, Korek, Drewno (i OSB, MDF), Klinkier, Tworzywa sztuczne, Glazura, Beton, Szkło, OSB, Ceramika, Płyty G-K.

  • Klej montażowy
  • Super mocny
  • Trzyma natychmiast
  • Klei wszystko
  • Na każde warunki atmosferyczne
  • Chwyta bez podpierania
  • Elastyczny
  • Można malować

Color Force – mocny klej montażowy na bazie technologii MS POLIMER

  • Ocieplanie budynków, montaż płyt izolacyjnych, materiałów dachowych, fasadowych, konstrukcyjnych
  • Montaż lameli, klinkierów, paneli ściennych i podłogowych, parkietów, płytek ceramicznych i betonowych
  • Montaż parapetów, schodów, balustrad, płyt, cokołów, progów, narożników
  • Montaż listew przypodłogowych, sztukaterii, kasetonów, rozet, luksferów
  • Mocowanie półek, ościeżnic drzwiowych, wieszaków, uchwytów
  • Mocowanie elementów ogrodzeń, płotów, rynien, profili metalowych
  • Nie stosuj do: Polipropylenu (PP), Polietylenu (PE)

Jak stosować klej montażowy Technicqll Color Force?

Powierzchnie klejone powinny być czyste, odpylone i odtłuszczone. Prace należy prowadzić w temperaturze od +5°C do +40°C.

  1. Wylot tubki całkowicie przebić górną częścią nakrętki.
  2. Na tył tubki nałożyć dołączony kluczyk.
  3. Przekręcać kluczyk, zwijając tubkę. Klej nakładać równolegle pionowymi pasami na jedną powierzchnię z zachowaniem odstępów.
  4. Mocno docisnąć klejone elementy. Dla optymalnej wytrzymałości zostawić szczelinę wentylacyjną do 2-3 mm pomiędzy klejonymi powierzchniami.
  5. Korekta elementów jest możliwa w ciągu 5 minut.
  6. Pełna wytrzymałość dla warstwy 2-3 mm następuje po 24 godzinach.

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w temperaturze pomiędzy +5°C a +25°C. Zabrudzenia z nieutwardzonego kleju można usunąć za pomocą benzyny ekstrakcyjnej. Utwardzony klej usunąć mechanicznie.

Kolor: biały
Konsystencja: tiksotropowa pasta
Pełne utwardzenie: 24 h (przy warstwie 2-3 mm)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „TECHNICQLL Colos Force 25ml Klej montażowy MS POLIMER”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *