MA PROFESSIONAL Płyn do chłodnic G12 czerwony KONCENTRAT 5L

41,40  brutto

  • Nie zawiera krzemianów i azotanów
  • Nowoczesna formulacja G12 (czerwony)
  • Wydłużona żywotność do 5 lat
  • Odporny na zamarzanie do -35°C

Na stanie

EAN: 5905694014065

SKU: 61-108 Kategoria: Producent:

Opis

Moje Auto Płyn do chłodnic G12 czerwony KONCENTRAT 5L

MA Professional Radiator Coolant Płyn do chłodnic, to nowoczesny płyn do chłodnic samochodowych, występujący w postaci – gotowej do użycia oraz skoncentrowanej, cechujący się wysokimi parametrami użytkowymi. Może być mieszany z innymi płynami do chłodnic wykonanymi na bazie glikolu etylenowego niezależnie od koloru.

 Zapewnia optymalną temperaturę pracy w każdych warunkach – unikalna receptura chroni silnik przed przegrzaniem w okresie letnim oraz przed zamarznięciem płynu w układzie w okresie zimowym. Działa do temperatury -64°C.

• Do wszystkich rodzajów chłodnic – produkt przeznaczony jest dostosowania w chłodnicach wykonanych z aluminium oraz innych stopów metali.

• Pełna ochrona silnika – specjalny pakiet dodatków antykorozyjnych i uszlachetniających zapobiega korozji układu chłodzenia zapewniając prawidłową pracę silnika przez wiele lat.

• Certyfikat zgodności – MA Professional Radiator Coolant Płyn do chłodnic spełnia rygorystyczne normy amerykańskie ASTM D 3306 i ASTM D 2570 oraz normę PN-C-40007:2000. Najwyższa jakość płynu została potwierdzona certyfikatem Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie.

 

Koncentrat nowoczesnego płynu do chłodnic samochodowych, cechujący się wysokimi parametrami użytkowymi. Zapewnia optymalną temperaturę pracy w każdych warunkach. Unikalna receptura chroni silnik przed przegrzaniem w okresie letnim oraz przed zamarznięciem płynu w układzie w okresie zimowym. Zapewnia optymalną temperaturę pracy silnika przez cały rok. Działa do temperatury -35°C. Do wszystkich rodzajów chłodnic. Produkt przeznaczony jest do stosowania w chłodnicach wykonanych z aluminium oraz innych stopów metali. Pełna ochrona silnika. Specjalny pakiet dodatków antykorozyjnych i uszlachetniających zapobiega korozji układu chłodzenia zapewniając prawidłową pracę silnika przez wiele lat.

Sposób użycia

  1. Usuń stary płyn z układu chłodzenia, a następnie dokładnie wypłucz układ chłodzący czystą wodą lub specjalnym środkiem do płukania chłodnic.
  2. Napełnij układ nowym płynem do chłodnic do poziomu zalecanego przez producenta samochodu. Zazwyczaj jest on określany na zbiorniku wyrównawczym.

Uwaga: wymiany płynu w układzie chłodzenia silnika należy dokonywać zgodnie z zaleceniami serwisowymi producenta i tylko na “zimnym silniku”.

Rozcieńcz wyłącznie z wodą demineralizowaną w stosunku – KONCENTRAT : WODA:

  • 3:1 (temperatura krystalizacji) -64°C
  • 1:1 (temperatura krystalizacji) -35°C
  • 1:1,5 (temperatura krystalizacji) -25°C

Przed wymianą płynu zalecamy wypłukanie układu chłodzenia przy pomocy produktu 20-A47 PŁUKANKA CHŁODNICY MA Professional.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MA PROFESSIONAL Płyn do chłodnic G12 czerwony KONCENTRAT 5L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *