K2 OFF-ROAD Chain Lube Smar do łańcuchów spray 500 ml W140

17,65  brutto

Na stanie

SKU: K2_W140 Kategorie: , Producent:

Opis

K2 Smar do łańcuchów OFF-ROAD – to wysoce wydajny smar, przeznaczony do smarowania łańcuchów oraz zębatek napędowych w motocyklach terenowych oraz quadach. Dzięki właściwościom smarująco-penetrującym, wnika we wszystkie szczeliny, chroniąc łańcuch oraz zębatki przed przedwczesnym zużyciem. Można go stosować we wszystkich typach łańcuchów, x-ring, o-ring, z-ring itp.

Największą zaletą K2 smaru do łańcucha OFF-ROAD jest to, że po naniesieniu pozostaje on w formie półpłynnej, pozostawiając warstwę smarująco-ochronną. Do warstwy tej nie przykleja się błoto piasek oraz inne elementy podłoża, a wszelkie zanieczyszczenia są usuwane wraz z ruchem obrotowym zestawu napędowego. Dzięki, czemu pozostaje on dłużej czysty, co zmniejsza tarcie, pomiędzy łańcuchem a zębatkami i znacząco wydłuża okres ich eksploatacji.

Częstotliwość smarowania łańcucha zależy od warunków. w jakich porusza się motocykl (błoto, kurz, piasek, woda, skały, śnieg).

Zalecamy smarowanie łańcucha przed każdorazowym wyjazdem w teren. Jednak należy pamiętać, że smarowany łańcuch powinien być wolny od zabrudzeń.

Sposób użycia:
Wstrząsnąć przed użyciem.
Nanieść równomiernie na wewnętrzną część całego łańcucha.
Przed dalszą jazdą odczekać ok. 30 min.
W razie potrzeby nadmiar smaru wytrzeć mikrofibrą np. K2 BONA.
W zależności od warunków oraz długości jazdy polecamy smarowanie łańcucha przed każdorazowym wyjazdem w teren.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „K2 OFF-ROAD Chain Lube Smar do łańcuchów spray 500 ml W140”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *