K2 BORA PLUS 25 kg Płyn do bezdotykowego mycia karoserii bez użycia szczotki

311,41  brutto

Na stanie

SKU: K2M203 Kategorie: , Producent:

Opis

K2 M203 BORA PLUS – produkt do mycia karoserii bez użycia szczotki pełni funkcję aktywnej piany w myciu wstępnym pojazdu

Płyn stworzony do mycia samochodów osobowych oraz plandek, karoserii, dużych samochodów, autobusów, cystern, dźwigów, kontenerów itp. K2 Bora nie uszkadza lakieru oraz innych powierzchni poddawanych czyszczeniu. Preparatu używa się  w 1% stężeniu. Jeżeli jest potrzeba użycia większego stężenia, należy nanieść roztwór na niewidoczne miejsce aby przekonać się, czy zabrudzona powierzchnia nie ulega zniszczeniu.

Mycie karoserii bez szczotek. Płyn do mycia samochodów osobowych oraz plandek, karoserii, dużych samochodów, autobusów, cystern, dźwigów, kontenerów itp. Preparat wystarczy nanieść na zabrudzoną powierzchnię, pozostawić na kilka minut, a następnie spłukać wodą pod ciśnieniem.

K2 BORA nie uszkadza lakieru oraz innych czyszczonych powierzchni. W przemyśle samochodowym stosuje się stężenie 1%. Jeśli stężenie jest większe niż 1:10, należy nanieść roztwór na niewidoczne miejsce aby przekonać się, czy zabrudzona powierzchnia nie ulega zniszczeniu.

K2 BORA nie pozostawiać na karoserii w stanie suchym. W wypadku spryskiwania bardzo gorących i matowych powierzchni zaleca się uprzednio zwilżyć wodą. Podczas mycia nie należy stawiać samochodu na słońcu

SPOSÓB UŻYCIA:
1. Produkt nanieść na zabrudzoną powierzchnię
2. Odczekać na kilka minut
3. Spłukać wodą pod ciśnieniem
K2 BORA nie pozostawiać na karoserii w stanie suchym. W wypadku spryskiwania bardzo gorących i matowych powierzchni zaleca się uprzednio zwilżyć wodą. Podczas mycia nie należy stawiać samochodu na słońcu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „K2 BORA PLUS 25 kg Płyn do bezdotykowego mycia karoserii bez użycia szczotki”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *