AXENOL SIL-OIL 0,1 L Olej do mieszanki paliwowej silników dwusuwowych 2T

3,51  brutto

Na stanie

SKU: STIL100 Kategorie: , Producent:

Opis

OLEJ DO SILNIKÓW DWUSUWOWYCH SIL-OIL AXENOL 100 ml

Półsyntetyczny olej do silników dwusuwowych opracowany specjalnie do urządzeń marki Stihl! Sil-Oil to półsyntetyczny olej marki Axenol przeznaczony do każdego rodzaju narzędzi ogrodowych zasilanych silnikiem dwusuwowym.

Olej jest ponadto zoptymalizowany pod kątem kosiarek do trawy, pił silnikowych, podkaszarek oraz innych narzędzi marki Stihl. Gwarantuje skuteczną ochronę przed gromadzeniem się sadzy oraz powstawaniem dymu niezależnie od warunków roboczych.

Producent AXENOL rekomenduje również stosowanie oleju SIL-OIL 2T do smarowania silników dwusuwowych z zapłonem iskrowym stosowanych w pojazdach drogowych, skuterach śnieżnych, pilarkach i sprzęcie ogrodniczym.

Olej SIL-OIL do smarowania silników dwusuwowych z zapłonem iskrowym pozostawia warstwę smaru, która skutecznie zapobiega zużyciu przy dużej prędkości i wysokiej temperaturze. Dzięki mniejszemu tarciu zapewnianemu przez olej urządzenie zużywa mniej paliwa.

Sil-Oil zmniejsza poziom osadów wysokotemperaturowych w komorze spalania i układzie wydechowym. W rezultacie zwiększa wydajność maszyny, zarówno w pracy ciągłej jak i przy pełnym obciążeniu.

Normy i specyfikacje: API: TC

Opakowanie: 100 ml

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „AXENOL SIL-OIL 0,1 L Olej do mieszanki paliwowej silników dwusuwowych 2T”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *